Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Lundgren byłby dobry Cable'em? 0

W sieci trwa zażarta dyskusja na temat tego kto powinien wcielić się w postać Cable’a, którego zobaczymy w kontynuacji hitu Deadpool. Propozycji jest sporo.

Najpopularniejszymi propozycjami, które zresztą popiera sam Rob Liefeld, twórca komiksu o Deadpoolu są gwiazda serialu Mad Men, Jon Hamm oraz znany z Avatara, Stephen Lang. Ostatnio zaczęto mówić, że w tę rolę wcielić mógłby się także sam Dolph Lundgren. Szwedzki aktor będą ikoną kina akcji w jednym z wywiadów odniósł się do tej kwestii.

Nie oglądałem zbyt wielu tych superbohaterskich filmów, z różnych powodów. Jestem zbyt zajęty robieniem filmów. Słyszałem, że w Deadpoolu jest taka jedna postać, która nazywa się Cable. Duży on jest? Wydaje mi się, że mógłbym skopać kilka tyłków. Zobaczymy. Kiedy zobaczyłem go na zdjęciu to wydał mi się połączeniem Ivana Drago z Gunnerem Jensenem.

powiedział Lundgren.

Patrząc na to jak prześmiewczym filmem był Deadpool, zatrudnienie Lundgrena do tej roli byłoby całkiem w stylu tej produkcji. Jeden z najbardziej znanych aktorów kina akcji lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych w roli Cable’a? Czemu nie! A Wy jak zapatrujecie się na ten pomysł?

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…