Koniec serialu Kłamstwa na sprzedaż

Stacja Showtime ogłosiła, iż podjęto decyzję o zaprzestaniu produkowania serialu Kłamstwa na sprzedaż. Tym samym skończy on swój żywot po pięciu sezonach.

Piąta seria jest aktualnie emitowana. Ostatni epizod zostanie zaprezentowany widowni 12 czerwca, a rekiny biznesu z Marty’m Kaanem na czele zawitają do Hawany. To właśnie na Kubie będzie umiejscowiona akcja finałowego odcinka, który będzie nosił tytuł "No Es Facil". Został on wyreżyserowany przez twórcę i producenta serialu, Matthew Carnahana.

Warto zaznaczyć, że od momentu ocieplenia stosunków pomiędzy Hawaną, a Waszyngtonem, był to pierwszy raz kiedy na kubańskiej ziemi kręcono zdjęcia do amerykańskiej produkcji. Niestety w przypadku Kłamstw na sprzedaż także ostatni. Była to wspólna decyzja producentów, ekipy i aktorów pracujących przy serialu.

Kłamstwa na sprzedaż to czarna komedia na podstawie książki autorstwa Martina Kihna. Opowiada ona o grupie konsultantów jednej z największych amerykańskich korporacji, którzy używając wszelkich dostępnych środków, przekonują klientów do korzystania z ich usług dotyczących rozwiązywania problemów związanych z zarządzaniem. Największymi gwiazdami produkcji byli Don Cheadle (otrzymał Złoty Glob za tę rolę) oraz Kristen Bell.

Źrodło: Deadline


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)