Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Koniec serialu Kłamstwa na sprzedaż 2

Stacja Showtime ogłosiła, iż podjęto decyzję o zaprzestaniu produkowania serialu Kłamstwa na sprzedaż. Tym samym skończy on swój żywot po pięciu sezonach.

Piąta seria jest aktualnie emitowana. Ostatni epizod zostanie zaprezentowany widowni 12 czerwca, a rekiny biznesu z Marty’m Kaanem na czele zawitają do Hawany. To właśnie na Kubie będzie umiejscowiona akcja finałowego odcinka, który będzie nosił tytuł "No Es Facil". Został on wyreżyserowany przez twórcę i producenta serialu, Matthew Carnahana.

Warto zaznaczyć, że od momentu ocieplenia stosunków pomiędzy Hawaną, a Waszyngtonem, był to pierwszy raz kiedy na kubańskiej ziemi kręcono zdjęcia do amerykańskiej produkcji. Niestety w przypadku Kłamstw na sprzedaż także ostatni. Była to wspólna decyzja producentów, ekipy i aktorów pracujących przy serialu.

Kłamstwa na sprzedaż to czarna komedia na podstawie książki autorstwa Martina Kihna. Opowiada ona o grupie konsultantów jednej z największych amerykańskich korporacji, którzy używając wszelkich dostępnych środków, przekonują klientów do korzystania z ich usług dotyczących rozwiązywania problemów związanych z zarządzaniem. Największymi gwiazdami produkcji byli Don Cheadle (otrzymał Złoty Glob za tę rolę) oraz Kristen Bell.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bluejohn_26 2016-05-18

Chociaż oglądam i lubię ten serial, muszę przyznać, że decyzja o jego zakończeniu jest słuszna. Ogólny koncept wypalił się już jakiś czas temu, a ciągnięcie serialu na siłę z pewnością nie wyszłoby tej produkcji na dobre.

Proszę czekać…