Ramówka stacji CW na sezon 2016/2017 2

Telewizja CW zaprezentowała rozkład jazdy na jesienną ramówkę. Zadebiutują w niej dwa nowe seriale, a także nowy nabytek od stacji CBS Supergirl.

Emisja Supergirl zostaje bez zmian (zmiana stacja z CBS), poniedziałki o godzinie 20:00, a zaraz po niej Jane the Virgin.

Nowe seriale No Tomorrow, to komedia oparta na brazylijskiej telenoweli, znajdzie się we wtorkowej ramówce ze wsparciem The Flash i także nowe Frequency, telewizyjna adaptacja filmu Gregory’ego Hoblita, opowiadający o policjantce, która nawiązuje kontakt, ze swoim zmarłym ojcem, dostaje miejsce zaraz po Arrow, w środę o 21:00. Zaś serial Nie z tego świata zostaje przeniesiony na czwartek o 21:00.

Z kolei dopiero na początku 2017 w midseason powróci reszta znanych seriali:The 100, iZombie, The Originals i Nastoletnia Maria Stuart, a także nowy serial Riverdale.
Dodatkowo na konferencji Mark Pedowitz – szef stacji The CW – zapowiedział wielki cross-over wszystkich seriali, ze stajni DC, czyli wszyscy bohaterowie z The Flash, Arrow i Supergirl mogą spotkać się razem na planie jednego odcinka.

PONIEDZIAŁEK:

WTOREK:

ŚRODA:

CZWARTEK:

PIĄTEK:

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Grzegorz Derebecki 2016-05-19

Mam nadzieje, że teraz jest szansa na Supergirl w Hulu (oby dali też 1 sezon).

Tomasz Rutkowski Grzegorz_Derebecki 2016-05-19

@Grzegorz_Derebecki Pewnie tak. CBS ma swoje własne VOD i nie chętnie sprzedaje prawa do swoich seriali, a CW to inna bajka :-)

Proszę czekać…