Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ron Perlman chciałby zagrać Cable'a 0

Ron Perlman jest kolejnym aktorem, który chciałby wcielić się w postać Cable’a. Członek drużyny X-Force pojawi się w drugiej części kasowego hitu, Deadpool.

Perlman nigdy nie krył tego co oczekuje. Aktor zawsze dzielił się fanami swoimi przemyśleniami i życzeniami za pomocą portali społecznościowych. Tak jest i w tym przypadku. Na swoim Facebooku wrzucił dwa zdjęcia, na którym porównuje siebie do Cable’a. Komentarz jakiego użył jest całkiem zabawny, ale i prawdziwy: Tylko ja posiadam takie włosy jak on!

Kampania gwiazdy serialu Synowie anarchii z pewnością nie jest zaskoczeniem dla fanów. Swego czasu bardzo mocno wspierał projekt powstania trzeciego Hellboya. Niestety jego twitterowe komentarze nie pomogły w otrzymaniu zielonego światła na produkcję filmu. Perlman jednak pokazał, że jeśli potrzeba to potrafi być zaangażowany. Teraz ma nadzieję, że pozwoli mu to znaleźć się na radarze Foxa.

Walka o rolę będzie jednak trudna. Nie jest on jedynym, który mógłby i chciałby się w wcielić w Cable’a. Ostatnio zainteresowanie wyraził sam Dolph Lundgren, a wcześniej Stephen Lang. Wydaje się, że największe szanse na angaż ma ten ostatni. Czy tak się stanie? Odpowiedź na to pytanie poznamy za jakiś czas.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…