Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ewan McGregor w 3. sezonie Fargo 1

Fargo to niezwykle popularny serial. Nie dziwi, więc fakt że ochotę na pokazanie się w nim mają wielkie hollywoodzkie gwiazdy. W pierwszym sezonie wystąpił Billy Bob Thornton, w drugim z kolei mogliśmy podziwiać talent Kirsten Dunst. W trzeciej serii zobaczymy Ewana McGregora!

Brytyjski aktor wystąpi w podwójnej roli. Zagra braci bliźniaków Emmita oraz Raya, którzy będą głównymi bohaterami historii. Akcja zostanie osadzona cztery lata po wydarzeniach z sezonu pierwszego. Według doniesie niektóre postacie, które mogliśmy ujrzeć w tamtej serii powrócą. Na razie jednak nie wyjawiono o kogo może chodzić.

Emmit Stussy jest królem parkingów w Minnesocie. Przystojny biznesem, który sukces zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie, do wszystkiego doszedł sam. Jest oddany rodzinie i uważa, że jest idealnym przykładem amerykańskiego snu, który okazał się prawdziwy. Ray Stussy jest z kolei młodszym z braci bliźniaków. To łysiejący, niestroniący od używek kurator sądowy, który o wszystko co złe obwinia brata.

Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku Premiera trzeciego sezonu Fargo zaplanowana jest na przyszły rok.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
bizarre 2016-05-21

Nie dość, że McGregor, to jeszcze podwójny. Szykuje się świetnie. W dodatku miło będzie zobaczyć znajome z pierwszego sezonu twarze.

Proszę czekać…