Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gillian Anderson byłaby dobrym Jamesem Bondem 2

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Daniel Craig odrzucił wielkie pieniądze za ponowne wcielenie się w Jamesa Bonda, rozpoczęła się wielka dyskusja na temat tego kto powinien go zastąpić. Propozycji pojawiło się kilka: Tom Hiddleston, Tom Hardy czy Idris Elba.

Użytkownicy Twittera zaczęli nawet używać hastagu #NextBond, pod którym wypisują swoje propozycje. Co ciekawe sporo fanów zyskała sobie, Gillian Anderson. Pochodzącej z Chicago aktorce bardzo spodobał się ten pomysł. Na swoim koncie zamieściła nawet fanowski plakat.

Z pewnością gdyby ktoś wpadł na pomysł stworzenia kobiecej wersji Agenta 007, Anderson nadawałaby się jak nikt inny. Nie od dzisiaj wiadomo, że idealnie czuje się w rolach silnych kobiet. Wystarczy przypomnieć sobie chociażby jej kreacje w takich produkcjach jak Upadek czy Z archiwum X. A Wy jak myślicie? Nadawałaby się na Bonda?


Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bluejohn_26 2016-05-23

Nie miałbym nic przeciwko filmowi z żeńską wersją Bonda, ale jeśli chodzi o Anderson, to wg mnie dyskwalifikuje ją to samo, co kilkoro innych kandydatów – wiek. Po raz kolejny pytam: po co brać aktora(aktorkę) przed pięćdziesiątką, który da radę zagrać w 2-3 filmach, skoro można zatrudnić kogoś młodszego, kto pociągnie rolę przez dłuższy czas?

Proszę czekać…