"May the Force Be With You"

John Rambo ma kobietę 0

Julie Benz dołączyła do obsady czwartej części o przygodach Johna Rambo.

Julie BenzJulie Benz

Julie Benz znana z takich filmów jak 8 milimetrów II czy George prosto z drzewa 2, seriali: Roswell: W kręgu tajemnic, Buffy: Postrach wampirów oraz Dexter zagra główną rolę żeńską w filmie John Rambo, do którego obecnie trwają zdjęcia w Tajlandii.

Pierwotnie film miał nosić tytuł Rambo IV: The Pearl of the Cobra. Główną rolę zagra Sylvester Stallone, który jest także reżyserem i głównym scenarzystą projektu. Oprócz Stallone'a i Benz w filmie na pierwszym planie zobaczymy: emerytowanego działacza birmańskiego ruchu oporu – Sai Mawnga, Jamesa Brolina, Kim Dickens, Bruno Camposa, Carrie Southworth, a także Matta Marsdena.

John Rambo opisuje losy starszego już Johna Rambo żyjącego razem z rodziną. Weteran nosi naszyjnik Sri Nagra Mani, czyli właśnie The Pearl of the Cobra. Kiedy zaginie jego córka, Rambo wyruszy na jej poszukiwania, po drodze ścierając się z birmańską armią. Początkowo Stallone chciał umiejscowić akcję filmu w Afganistanie, gdzie Rambo miałby za zadanie walczyć z terrorystami.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

HeRr

wnuczkę ;)

weź popraw te wszystkie literówki.

a co do tekstu, to ona chyba zagra córkę?? ;D

Proszę czekać…