"May the Force Be With You"

Koniec Zagubionych w 2010 roku 0

Telewizja ABC, która emituje w USA Zagubionych ogłosiła, że serial skończy się na szóstym sezonie.

Kolejne trzy sezony będą liczyć po 16 odcinków, czyli łącznie powstanie ich jeszcze 48. Finałowy odcinek całej serii – numer 119 zostałby wyemitowany w sezonie 2009/2010.

Kadr z serialu Zagubieni sezon IIKadr z serialu Zagubieni sezon II

Producenci ZagubionychDamon Lindelof i Carlton Cuse chcieli przedłużyć kontrakt z ABC na kolejnych 48 odcinków. Udało im się to, ale nie jak pierwotnie chcieli w dwóch sezonach, tylko w trzech – tak zadecydowały władze telewizji, producenci się na to zgodzili, gdyż liczba odcinków nie zostanie zmieniona. Początkowo, gdy serial powstawał planowano pięć sezonów i po części życzenia producentów się spełniły poprzez sposób zawarcia umowy z telewizją.

Od czwartego sezonu serial ten ma być emitowany bez przerw zimowych, gdyż swoją emisję zaczynałby w styczniu lub lutym i kończył nieprzerwanym cyklem dopiero wczesnym latem.

Jednocześnie twórcy zaprzeczają plotkom, które sugerują, że nie mają oni pomysłu na zakończenie, a każdy odcinek jest pisany w całości z głowy. Producenci powołali się na słowa J.J. Abramsa, który mówił, że od początku do końca cała wizja serialu ma swój logiczny i przemyślany koniec.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Mierzwiak

Nie, 4 seria wystartuje w styczniu 2008, niestety to prawda.

Mierzwiak

Muszę Was zmartwić. Nie podano tego w newsie, ale to smutna prawda:

Między sezonami (również między 3 a 4) będą 8-miesięczne przerwy.

pietrex Mierzwiak

Jesteś pewien ?
Z tego co czytałem (może się mylę) 4 seria ma być emitowana jesienią tego roku.

Jay

No ja tez jestem ciekaw jak wyjasnia ten dym =] A poza tym to dla mnie seria sie skonczyla po 2. sezonie niestety. Obejrze reszte ale stracilem serce do tego serialu, wiec bedzie to tylko ogladanie "bo nic innego nie ma" ;)

mateusz698

Rzeczywiście po oglądnięciu ostatnich odcinków, nawet wiele się wyjaśnia. Czytałem ostatnio takie dobre wyjaśnienie wielu zagadek, na podstawie tych kilku odcinków, że naprawdę wszystko chyba zostało dokładnie przemyślane przez twórców. Ciekaw jestem tylko jak wytłumaczą ten dym… ;)

BigGiantHead

Biorąc pod uwagę ostatnie odcinki można zakładać, że mówią prawdę :).

Proszę czekać…