Z kim zawalczy Wolverine?

Zdjęcia do ostatniego występu Hugh Jackmana w roli Wolverine’a wystartowały. Fani serii i postaci zastanawiają się, z kim tym razem przyjdzie walczyć kultowemu mutantowi. Propozycji jest kilka.

Według portalu Nerdist, Wolverine zmierzy się z cyborgami Reavers oraz Donaldem Pierce’em, który odpowiada za ich stworzenie. Spekuluje się, że w tę postać wcieli się Richard E. Grant. Warto przypomnieć, iż Rosomak miał już okazję walczyć z podobnymi przeciwnikami. Miało to miejsce w filmie X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Wówczas Wolverine musiał stanąć naprzeciwko Sentinelów.

Innym kandydatem jest Boyd Holbrook, który ma wcielić się w bezwzględnego, wyrachowanego i działającego pod wpływem emocji szefa wielkiej firmy. Nie zdradzono jednak jak nazywać się będzie ten bohater i czy to właśnie on będzie głównym złoczyńcą w filmie Wolverine 3. Mówi się także, że w widowisku wystąpi kobieca wersja tytułowego bohatera, czyli X-23.

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki o powrocie do serii Liev Schreibera. W filmie X-Men Geneza: Wolverine wcielił się w postać Sabretootha. Na razie są to jednak spekulacje. W kolejnych tygodniach powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat produkcji. Reżyserem obrazu jest James Mangold. Premiera zapowiedziana jest na 3 marca 2017.

Źrodło: Heroic Hollywood / MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)