Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Z kim zawalczy Wolverine? 1

Zdjęcia do ostatniego występu Hugh Jackmana w roli Wolverine’a wystartowały. Fani serii i postaci zastanawiają się, z kim tym razem przyjdzie walczyć kultowemu mutantowi. Propozycji jest kilka.

Według portalu Nerdist, Wolverine zmierzy się z cyborgami Reavers oraz Donaldem Pierce’em, który odpowiada za ich stworzenie. Spekuluje się, że w tę postać wcieli się Richard E. Grant. Warto przypomnieć, iż Rosomak miał już okazję walczyć z podobnymi przeciwnikami. Miało to miejsce w filmie X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Wówczas Wolverine musiał stanąć naprzeciwko Sentinelów.

Innym kandydatem jest Boyd Holbrook, który ma wcielić się w bezwzględnego, wyrachowanego i działającego pod wpływem emocji szefa wielkiej firmy. Nie zdradzono jednak jak nazywać się będzie ten bohater i czy to właśnie on będzie głównym złoczyńcą w filmie Wolverine 3. Mówi się także, że w widowisku wystąpi kobieca wersja tytułowego bohatera, czyli X-23.

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki o powrocie do serii Liev Schreibera. W filmie X-Men Geneza: Wolverine wcielił się w postać Sabretootha. Na razie są to jednak spekulacje. W kolejnych tygodniach powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat produkcji. Reżyserem obrazu jest James Mangold. Premiera zapowiedziana jest na 3 marca 2017.

Źrodło: Heroic Hollywood / MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2016-05-25

Z każdym kolejnym newsem ten projekt staje się ciekawszy. Niech jeszcze plotka o gościnnym występie Deadpoola się potwierdzi, to będę siedział już naprawdę niecierpliwie.

Grzegorz Skoczyński 2016-05-25

Mnie tam wsio rwan oby to był film na miarę 100% Rosomaka!

Proszę czekać…