Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

The Limitless nie powróci z 2. sezonem 0

Dla fanów The Limitless mamy złą wiadomość. Serial niestety nie powróci z drugim sezonem Tym samym produkcja, która powstała w oparciu o film kinowy z Bradleyem Cooperem, zakończyła swój żywot po 22 odcinkach.

Poinformował o tym Craig Sweeny, twórca i producent serialu. Na swoim Twitterze zamieścił taki o to wpis:

Jestem szczerze zawiedziony z tego powodu, iż Limitless nie będzie kontynuowane na żadnej platformie. Dziękuje wszystkim, którzy go oglądali.

Po tym jak stacja CBS zdecydowała się nie zamawiać drugiego sezonu, Sweeny starał się sprzedać swój pomysł innej telewizji lub platformie zajmującej się usługami streamingowymi. Nikt nie był jednak zainteresowany, pomimo tego że Limitless zbierał raczej pochlebne recenzje.

Głównym bohaterem serii był Brian Finch, który wbrew oczekiwaniom bliskich prowadzi przeciętne życie. Jego niespełnione marzenia sprawiły, że popadł on w niemoc. Nieoczekiwanie zażywa on NZT, tajemniczy narkotyk, który pomaga w pełni wykorzystywać możliwości mózgu człowieka. Ponieważ NZT stanowi zagadkę dla organów ścigania, Brian zostaje wykorzystany przez FBI do pomocy w rozwiązywaniu śledztw kryminalnych.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…