Plakat Star Wars Celebration

W sieci zadebiutował plakat promujący nadchodzące wydarzenie ze świata Gwiezdnych wojen, czyli Star Wars Celebration. Na plakacie możemy zobaczyć postacie z Star Wars: Episode VIII oraz Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie!. Star Wars Celebration będzie trwało od 15 do 17 lipca tego roku.

Szczegóły fabuły siódmej części Gwiezdnych wojen są trzymane w tajemnicy, natomiast Łotr opowie historię grupy rebeliantów, których misją jest kradzież planów Gwiazdy Śmierci. Na plakacie widzimy postacie grane przez takich aktorów jak: Mark Hamill, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Ben Mendelsohn, Felicity Jones, Diego Luna, Donnie Yen i Wen Jiang.

Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie! zagości w polskich kinach 15 grudnia tego roku, a ósmy epizod Gwiezdnych wojen prawie dokładnie rok po tym (14 grudnia 2017 roku).

Plakat Star Wars Celebration

Źrodło: latino-review.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.