Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rila Fukushima w obsadzie Ghost in the Shell 1

Po burzy jaka rozpętała się po castingu do Ghost in the Shell, Paramount postanowił zmienić swoją taktykę. Do obsady aktorskiej dołączyła japońska aktorka i modelka Rila Fukushima.

Jest to dopiero druga osoba z Azji, która zagra w ekranizacji kultowego anime. Na razie nie wiadomo jednak w kogo wcieli się Fukushima. Wcześniej zatrudniony został Takeshi Kitano. On sportretuje postać szefa Sekcji 9, Arakamiego Daisukego.

Głowna rola w filmie przypadła Scarlett Johansson. I to przede wszystkim ten wybór był bardzo mocno krytykowany. Reżyserem produkcji jest Rupert Sanders. Premierę Ghost in the Shell zaplanowano na 31 marca 2017 roku.

Niedaleka przyszłość. Cyborg o ludzkim mózgu Motoko Kusanagi (Scarlett Johansson) przewodzi Sekcji 9, tajemniczej organizacji do spraw walki z cyberprzestępczością. W rzeczywistości opanowanej przez zagrażające ludzkości cyborgi największym niebezpieczeństwem jest "ghost hacking" – przejęcie kontroli nad umysłem. Przy czym przestrzeń "Ghost" ma tu wymiar filozoficzny – jest istotą człowieka w zcyborgizowanych humanoidach.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bluejohn_26 2016-05-26

Zabawne, że gdy bohaterowie są "wybielani", to zaraz podnoszą się głosy mówiące o rasizmie itp; ale gdy zmiana jest w drugą stronę to niemal wszyscy mówią o słuszności wyboru.
Jeśli zaś chodzi o Rilę, to bardzo się cieszę, że w końcu dostała rolę w jakiejś głośniejszej produkcji. Mam też nadzieję, że nie będzie jedynie zapchajdziurą, mająca uciszyć głosy niezadowolenia.

Redox 2016-05-26

Oho wzieli chyba sobie do serca to jak zareagował internet na obszadzenie Johannson w roli Azjatki :D

Proszę czekać…