Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jesienna ramówka stacji HBO 3

Stacja HBO wreszcie zaprezentowała swoją jesienną ramówkę. Dla fanów czekających na serial Westworld mamy znakomite wieści! Produkcja zadebiutuje na antenie HBO jeszcze w tym roku.


Dwóch gości nowoczesnego parku rozrywki w poszukiwaniu przygody udaje się na Dziki zachód. Park Westworld jest zaludniony przez roboty mające imitować życie w czasach rzymskich, dzikiego zachodu bądź średniowiecza. Kiedy awarii ulega główny komputer zarządzający parkiem, bohaterowie muszą obronić się przed atakiem zamieszkujących go robotów.

W obsadzie znalazły się wielkie gwiazdy. Wśród nich są między innymi Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Tessa Thompson oraz Rodrigo Santoro.

Oczywiście to nie koniec nowych tytułów, które będą mogli oglądać widzowie HBO. W ramówce pojawią się także trzy seriale komediowe: Divorce (10 odcinków), Insecure (8 odcinków) i High Maintenance (6 odcinków).

Gwiazdą serialu Divorce będzie Sarah Jessica Parker, dla której jest to powrót do stacji HBO. Przed laty występowała w serialu Seks w wielkim mieście. Nowa produkcja, w której wystąpi opowie historię Frances, kobiety pracującej w wielkiej korporacji. Nagle postanawia zmienić swoje życie, a pierwszą poważną decyzją jaką podejmuje jest rozwiedzenie się po 17 latach ze swoim mężem.

Głównymi bohaterkami Insecure będą dwie Afroamerykanki, które skupią się na ich walce oraz doświadczeniach związanych z prześladowaniem rasowym. W rolach głównych zobaczymy Issa Rae i Yvonne Orji.

High Maintenance skupi się natomiast na przygodach sympatycznego dilera marihuany oraz jego różnorakiej klienteli. Niedawno można było tę produkcję oglądać na Vimeo.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-05-27

Interesuje mnie tylko Westworld i mam nadzieję, że warto było czekać tak długo. Pozostałe produkcje kompletnie do mnie nie przemawiają i niemal na pewno je sobie odpuszczę.

Redox Bluejohn_26 2016-05-27

@Bluejohn_26 High Maintenance nawet dobrze brzmi i ma tylko 6 odcinków, więc na pewno sprawdzę.

Proszę czekać…