Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Melissa McCarthy odpowiada hejterom 0

Zwiastuny filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów zostały bardzo mocno skrytykowane przez fanów. Pierwsza zapowiedź osiągała rekordowe wyniki, jeśli chodzi o "minusowanie" wideo na portalu Youtube.

Jedna z gwiazd produkcji, Melissa McCarthy odniosła się do negatywnego przyjęcia i odpowiedziała tak zwanym hejterom. Aktorka udzieliła wywiadu gazecie "The Guardian". Oto co powiedziała:

Wszystkie te komentarze: "Rujnujecie moje dzieciństwo!". Naprawdę? Cztery kobiety robiące film rujnują twoje dzieciństwo? Mam przed oczami tych ludzi, nie mają oni mężów, nie mają przyjaciół. Oni tylko siedzą i wypisują złe rzeczy w nieprawdziwym świecie internetu. Mam nadzieję, że znajdą przyjaciół.

Od pierwszej informacji na temat planów stworzenia kobiecej wersji Pogromców duchów, można było w sieci znaleźć masę negatywnych wypowiedzi. Fanom oryginału nie podobało się to, iż ikoniczne role przypadły aktorkom. Walka o równouprawnienie kobiet w Hollywood trwa.

Ghostbusters. Pogromcy duchów nie będzie pierwszą taką produkcją. W mediach mówi się już o kolejnych znanych tytułach, które zostaną "przerobione" na kobiece wersje. Przygotowywany jest film Niezniszczalni z paniami w rolach głównych. Ostatnio informowaliśmy Was natomiast o zainteresowaniu Jennifer Lawrence żeńską wersją Ocean's Eleven: Ryzykowna gra.

Poniżej przypominamy jeden ze zwiastunów filmu. Reżyserem produkcji jest Paul Feig. Jego premiera zaplanowana jest na 15 lipca.

Źrodło: The Guardian

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2016-05-31

Niech się goni. Tak samo będzie się tłumaczyła jak film będzie zbierał negatywne recenzje?

Mike87 2016-05-30

“Wszystkie te komentarze: "Rujnujecie moje dzieciństwo!". Naprawdę? Cztery kobiety robiące film rujnują twoje dzieciństwo? Mam przed oczami tych ludzi, nie mają oni mężów, nie mają przyjaciół. Oni tylko siedzą i wypisują złe rzeczy w nieprawdziwym świecie internetu. Mam nadzieję, że znajdą przyjaciół."

Mam dziewczynę, mam przyjaciół. Pani gruba i jej ekipa nie zrujnują mojego dzieciństwa, bo po prostu ominę te popłuczyny szerokim łukiem. Dowcipy w stylu "Nie mogę otworzyć drzwi, bo otwierają się w drugą stronę" mogą zrujnować nie tylko dzieciństwo, ale przy okazji poczucie humoru.

Proszę czekać…