Melissa McCarthy odpowiada hejterom

Zwiastuny filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów zostały bardzo mocno skrytykowane przez fanów. Pierwsza zapowiedź osiągała rekordowe wyniki, jeśli chodzi o "minusowanie" wideo na portalu Youtube.

Jedna z gwiazd produkcji, Melissa McCarthy odniosła się do negatywnego przyjęcia i odpowiedziała tak zwanym hejterom. Aktorka udzieliła wywiadu gazecie "The Guardian". Oto co powiedziała:

Wszystkie te komentarze: "Rujnujecie moje dzieciństwo!". Naprawdę? Cztery kobiety robiące film rujnują twoje dzieciństwo? Mam przed oczami tych ludzi, nie mają oni mężów, nie mają przyjaciół. Oni tylko siedzą i wypisują złe rzeczy w nieprawdziwym świecie internetu. Mam nadzieję, że znajdą przyjaciół.

Od pierwszej informacji na temat planów stworzenia kobiecej wersji Pogromców duchów, można było w sieci znaleźć masę negatywnych wypowiedzi. Fanom oryginału nie podobało się to, iż ikoniczne role przypadły aktorkom. Walka o równouprawnienie kobiet w Hollywood trwa.

Ghostbusters. Pogromcy duchów nie będzie pierwszą taką produkcją. W mediach mówi się już o kolejnych znanych tytułach, które zostaną "przerobione" na kobiece wersje. Przygotowywany jest film Niezniszczalni z paniami w rolach głównych. Ostatnio informowaliśmy Was natomiast o zainteresowaniu Jennifer Lawrence żeńską wersją Ocean's Eleven: Ryzykowna gra.

Poniżej przypominamy jeden ze zwiastunów filmu. Reżyserem produkcji jest Paul Feig. Jego premiera zaplanowana jest na 15 lipca.

Źrodło: The Guardian


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)