http://vimeo.com/mironkundzicz

5,6 mln widzów finału „Tańca” 0

Zakończyła się kolejna, piąta już edycja Tańca z gwiazdami.

Finałowy pojedynek Ivana Komarenko i Krzysztofa Tyńca oglądało 5,6 mln widzów co przełożyło się na 32,54 proc. udziałów w rynku.

Kamila Kajak i Krzysztof Tyniec z Kryształowymi KulamiKamila Kajak i Krzysztof Tyniec z Kryształowymi Kulami

Średnia oglądalność całej edycji wyniosła 4,94 mln widzów, przy udziałach stacji na poziomie 28,27 proc. Wyniki poszczególnych odcinków wahały się w granicach 4,33 mln – 5,6 mln widzów.

W analogicznym okresie roku poprzedniego – między 5 marca a 7 maja TVN gromadził w niedzielne wieczory większą widownię, liczącą średnio 5,71 mln. Wyższe były również udziały w rynku, wynoszące 33,3 proc.

Mniej widzów przyciągały przed ekrany pierwsze dwa wydania Tańca – odpowiednio 3,4 mln i 5 mln widzów. Trzecią oglądało średnio 6,7 mln widzów, natomiast czwartą – 6,4 mln widzów.

Zwycięzcą okazał się aktor, Krzysztof Tyniec, który 6 maja pokonał w tańcu piosenkarza Ivana Komarenko. Finał przyniósł TVN pokaźne wpływy z reklam. Stacja zarobiła na ostatnim odcinku 2,32 mln.

medialink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ale to bardzo zwiazane z filem bo taniec byl najwieksza konkurencja dla Prisone Breaka i niesetty wyglada na to ze wygral bo systematycznie odbieral widownie ;) ciekawe co dalej :)

majron

to jest wiadomosc okolo telewizyjna :) fdb to nie tylko baza filmowa ale tez wiadomosci bardziej podchodzace pod telewizje :)

Dzeja

to info o jakimś serialu czy filmie?

Proszę czekać…