Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jason Voorhees dostanie nową genezę 0

Co chwila w sieci pojawią się nowe doniesienia na temat kolejnego "Piątku trzynastego". Tym razem dotyczą one głównego bohatera – seryjnego mordercy o imieniu Jason Voorhees.

W jednym z niedawnych wywiadów, producent filmu Brad Fuller powiedział co nieco na temat projektu. Według jego słów Jason otrzyma całkiem nową biografię. Akcja zostanie osadzona na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Dodatkowo Fuller potwierdził, iż film nie będzie stworzony w konwencji found footage. Pierwotnie rozważano taką możliwość.

Historia napisana przez Arona ma świetne postacie. Trzeba zrozumieć to kim jest Jason Voorhees, dlatego też cofniemy się do samego początku i stamtąd wyruszymy do przodu. Będzie to geneza, której wcześniej nie było. Oczywiście pojawi się także Pamela, jednak reszta będzie inna od tego co do tej pory znaliście.

powiedział Brad Fuller.

W grudniu podaną informację, że z wyreżyserowania filmu zrezygnował David Bruckner. Od tamtej pory producentom nie udało się znaleźć człowieka, który mógłby zasiąść za kamerą "Piątku trzynastego". Autorem scenariusz jest Aaron Guzikowski, który ma na swoim koncie między innymi skrypt do znakomitego thrillera Denisa Villeneuve, Labirynt.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…