Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Deadpool najlepiej sprzedającym się romansem 2

Tego na pewno się nie spodziewaliście! Deadpool już nie raz pokazał, że nie jest zwykłą ekranizacją komiksu. Potwierdza to również teraz. Jak się okazuje, film z Ryanem Reynoldsem jest najchętniej kupowanym… romansem na Amazonie!

Przepełniona wulgaryzmami i przemocą produkcja została sklasyfikowana przez Amazona jako romans i właśnie w tej kategorii można go także znaleźć. W zestawieniu za plecami Deadpoola znalazły się PDuma i uprzedzenie, i zombie, Moje wielkie greckie wesele 2, Purpurowy deszcz oraz Dziewczyna z portretu, Dodatkowo przypisano mu też gatunki "akcja i przygoda" (także numer jeden) oraz komedia (czwarta pozycja na liście).

Deadpool od momentu premiery na płytach DVD oraz Blu-ray jest prawdziwym hitem. Film sprzedaje się świetnie i zajmuje wysokie miejsca na listach bestsellerów. Obecnie jest on numerem dwa w zestawieniu najchętniej kupowanych filmów na Amazonie. Wyprzedza go tylko animacja Zwierzogród.

Swego czasu producenci postanowili zażartować z komiksowych laików i wypuścili specjalny zwiastun walentynkowy (produkcja debiutowała w kinach właśnie w dzień zakochanych). Jak widać znakomita kampania promocyjna Deadpoola daje o sobie znać nawet dzisiaj. Poniżej przypominamy Wam walentynkową zapowiedź filmu Tima Millera.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…