Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jon Hamm to idealny Sterling Archer 1

Czy jest szansa na to, aby powstał film aktorski na podstawie serialu animowanego Archer? Na razie nic o nie wiadomo, jednak producent Matt Thompson stwierdził, że jeśli miałoby do tego dojść, to idealnym kandydatem do zagrania głównej roli byłby Jon Hamm.

Serial wciąż czeka na ogłoszenie zamówienia na kolejny sezon. W ubiegłym tygodniu wyemitowany został finałowy odcinek siódmego sezonu Archera. Widzowie produkcji otrzymali potężny cliffhanger (którego oczywiście nie zdradzę) i z wielką niecierpliwością wyczekują informacji na temat kolejnej serii. W międzyczasie producent Matt Thompson udzielił wywiadu dla The Daily Beast. Oto co powiedział na temat ewentualnego filmu aktorskiego.

To Jon Hamm. Jeśli oczywiście powstanie film aktorski. Wierzę w to, że to będzie właśnie on. Może dałoby radę to zrobić w ten sposób, że Jon Benjamin będzie podkładał mu głos? Nie wiem. Twórca serialu Adam Reed zawsze powtarzał: "Nie wiem czy chciałbym, aby powstał film aktorski, ponieważ to musi być Jon Benjamin.’ Jeśli jednak miałby już powstać i nie mógłby tego zrobić Jon Benjamin, to mamy wielką nadzieję, że jego miejsce zajmie Jon Hamm. I mówię to z wielkim przekonaniem.

stwierdził Thompson.

Co ciekawe Jon Hamm miał już styczność z postacią Archera. W dwóch ostatnich odcinkach czwartego sezonu serialu, użyczył swojego głosu postaci o imieniu Captain Murphy. A Wy jak myslicie? Hamm byłby dobrym wyborem do tej roli?

Archer to serial animowany przedstawiający losy pracowników Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS). Jednym z nich jest tytułowy bohater Sterling Archer, tajny agent, który jest bardzo uprzejmy, ale zarazem próżny i zbyt pewny siebie. Archer ma bardzo mało męski pseudonim jak na agenta – „Księżna”. Poza tym niewiele mu w życiu wychodzi oprócz bycia szpiegiem. Jest pełen nieprzyzwoitego i absurdalnego humoru. Jego stosunki z matką – Malory, która jest zarazem szefową, są napięte. Malory nie stroni od alkoholu i lubi krytykować wszystkich naokoło. W serialu występują również inne postacie: Lana Kane to także agentka ISIS oraz była dziewczyna Archera, gustująca w filmach dla dorosłych, lokaj Archera – Woodhouse oraz nowy chłopak Lany – księgowy ISIS Cyril.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…