Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Superman w 2. sezonie Supergirl 0

Superman oficjalnie pojawi się w drugim sezonie serialu Supergirl. Producenci rozpoczynają casting, dzięki któremu wybiorą aktora do roli kuzyna tytułowej superbohaterki.

Do tej pory twórcy serialu podchodzili do postaci Człowieka ze stali po macoszemu i nie zwracali na niego zbytnio uwagi. Najczęściej Kara Zor-El komunikowała się ze swoim kuzynem za pomocą komunikatora, a jeśli Superman już pojawiał się na ekranie to widać było tylko jego… nogi. Teraz jednak zostanie to zmienione.

Widzowie Supergirl już w dwóch pierwszych odcinkach nowej serii mają zobaczyć jednego z najpopularniejszych herosów w dziejach. Jak wiadomo drugi sezon serialu będzie emitowany na antenie The CW. Dzięki takiej zagrywce włodarze stacji wierzą, że produkcja stanie się dużo bardziej popularna i ludzie będzie chcieli zobaczyć na własne oczy nowe wcielenie Człowieka ze stali.

Plotkuje się, że jednym z faworytów do otrzymania tej roli jest… Tom Welling. Przez lata wcielał się on w postać Clarka Kenta w kultowym serialu Tajemnice Smallville. Jak myślicie – to byłby to dobry wybór producentów Supergirl?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Rob 2016-06-08

Byłby i jeszcze fajnie byłoby gdyby Michael Rosenbaum, powrócił w roli Lexa.

Proszę czekać…