Remake Plusku ze znaczącą zmianą 0

Nikogo już nie dziwi, że największe studia filmowe sięgają po filmy sprzed kilku dekad. Remake i sequela coraz częściej zalewają rynek, korzystają z nowej taktyki budowania wiernej widowni. Producent BrianGrazer jakiś czas temu ogłosił, że zajmie się projektem odświeżenia filmu Plusk z 1984 roku. Niestety nie ujawnił zbyt wielu szczegółu, ale dla podsycenia ciekawości oświadczył, że zaangażowana zostanie główna gwiazda oraz możemy spodziewać się wielkiego zaskoczenie.

Brian Grazer mówi, że historia będzie się rozgrywała współcześnie, chociaż unikał wdawania się w szczegóły.

Zamierzam zrobić Plusk. Chcę go zrobić z punktu widzenia… W sumie nie mogę nic powiedzieć. Oczywiście, jest zaangażowana znana gwiazda, ale jeszcze nie mogę oficjalnie nic ogłosić.

Oryginalny film skupiał się na Allenie Bauerze(Tom Hanks), który jako mały chłopiec został uratowany przed utonięciem przez młodą syrenę. Lata później powraca w tamto miejsce i ponownie chce zatopić się w morzu, aby zostać ocalonym przez tą wodną itotnę (Allen nie jest do końca pewny, czy to wydarzyło się naprawdę, czy jest wytworem jego wyobraźni). Syrena (Daryl Hannah) postanawia poszukać Allena w Nowym Jorku decides to search for Allen in New York, wykształca nogi, kiedy jej ogon schnie. Bohaterowie zakochują się w sobie, ale kobieta posiada ogromny sekret – kiedy jej nogi zostaną zmoczone zamieniają się w syreni ogon.

Plusk okazał się wielkim hitem i podbił box office w 1984 roku zarabiając 69,8 milionów dolarów (dzisiaj byłoby to 178,9 miliona). Producent powiedział, że oryginalna historia nosiła nazwę Wet i była opowiadana z perspektywy syreny. Zdradził on teraz, że zamierzają zrobić właśnie taką wersję z tym, że należy spodziewać się ciekawego zwrotu akcji.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…