Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mackenzie Davis w obsadzie Łowcy androidów 2 0

Obsada filmu Łowca androidów 2 powiększyła się o kolejne nazwisko. Jak donosi The Hollywod Reporter w produkcji zobaczymy Mackenzie Davis, która w zeszłym roku wystąpiła między innymi w oscarowym Marsjaninie.

Oczywiście na razie ani słowa na temat tego w kogo aktorka miałaby się wcielić. Wiadomo jednak, że dzięki niej obsada wygląda jeszcze bardziej imponująco. Zakontraktowani są już przecież Harrison Ford, Ryan Gosling, Robin Wright, Dave Bautista i Ana de Armas. O poziom aktorstwa kontynuacji kultowego dzieła gatunku science-fiction powinniśmy być raczej spokojni.

Jeśli chodzi o samą reżyserię to także. Za kamerą stanie bowiem jeden z najbardziej utalentowanych współczesnych filmowców, Denis Vileneuve. Bardzo mało wiemy o fabule filmu. Jedynymi informacjami jakie zostały potwierdzone są te, że historia zostanie osadzona wiele dekad po wydarzeniach, które mieliśmy okazję widzieć w oryginalne z 1982.

Ekipa zdjęciowa wejdzie na plan już w lipcu, a za zdjęci będzie odpowiadał ulubiony operator reżysera Roger Deakins. Premiera produkcji zapowiedziana jest na październik przyszłego roku. Zdecydowanie się na co czekać. Też tak uważacie?

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…