Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aykroyd: Finał Ghostbusters zapiera dech 1

Gwiazdor oryginalnych Pogromców duchów, Dan Aykroyd chyba obrał sobie za życiowy cel, aby jak najlepiej mówić o nowej wersji kultowego filmu. Na jednym z portali społecznościowych pojawiła się kolejna pozytywna opinia aktora na temat obrazu Paula Feiga.

W ubiegłym tygodniu, Aykroyd wyjawił iż wziął udział w pokazie testowym filmu. Z fragmentów, które miał okazję widzieć wynikało, że Ghostbusters: Pogromcy duchów są filmem zabawniejszym i straszniejszym aniżeli dwie poprzednie części. Stwierdził, że na pewno zapłaci za bilet i zabierze swoich przyjaciół na kinowy seans.

Teraz Aykroyd podzielił się następną opinią z fanami. Na Twitterze zamieścił wpis, w którym można przeczytać iż aktor miał okazję zobaczyć cały film wraz z Billem Murrayem oraz Erniem Hudsonem. Nowa drużyna, której przyjdzie walczyć z siłami ciemności przypadła mu do gustu. Aktor zachwyca się także trzecim aktem filmu. Jak sam twierdził finał zapiera dech.


My, zwykli śmiertelnicy musimy jeszcze trochę poczekać, aby przekonać się czy Aykroyd ma rację. Premiera filmu Ghostbusters: Pogromcy duchów w polskich kinach zaplanowana jest na 15 lipca.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

KubiQ 2016-06-08

No straszniejszym to na pewno… Mam też poważne wątpliwości czy jego przyjaciele będą chcieli utrzymać znajomość gdy ich na ten "majstersztyk" do kina zabierze…

Proszę czekać…