Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Tytuł nowego Wolverina potwierdzony! 0

W ubiegłym tygodniu pojawiła się informacja, iż 20th Century Fox w końcu zatytułowało ostatnią część trylogii Wolverina. Dziś wiemy, że studio faktycznie zarejestrowało dwie nazwy tego widowiska.

Ku wielkiemu zdziwieniu fanów okazało się, że film nie będzie adaptacją komiksu Old Man Logan, a przynajmniej nie będzie tak zatytułowany. Historia w powieści graficznej opiera się na wątku, w którym tytułowy Mutant traci swoje moce. Zdjęcia, jakie wyciekły z planu najnowszej odsłony przygód Wolverina, ukazują Hugha Jackmana ucharakteryzowanego podobnie, jak członek X-Menów wygląda właśnie w Old Man Logan, stąd całe zamieszanie i plotki wokół tego komiksu. Wszystko wskazuje na to, że akcja Wolverina 3 osadzona zostanie w przyszłości, gdy osiwiały Mutant przeżywał będzie jesień życia.

Twitter, związany z filmami o X-Menach, ujawnił, że 20th Century Fox zarejestrowało nadchodzący film z udziałem Hugha Jackmana jednocześnie pod dwoma nazwami – Wolverine: Weapon X i Weapon X. Historia osadzona w tym komiksie dotyczy origin story Mutanta, którą już niejednokrotnie widzieliśmy na srebrnym ekranie. Fabuła produkcji może nawiązywać do wątku z X-Men: Apocalypse, w którym Wolverine morduje w 1983 roku żołnierzy pracujących w zakładzie Weapon X w Alkali Lake. Potem, w przyszłości można zauważyć na jego brodzie siwe plamy. Istnieje też możliwość, że nowy film o Mutancie nie będzie związany stricte z X-Men: Apocalypse – jedynie kilka małoznaczących wątków będzie wspólnych dla obu produkcji.

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie zaburzył kontinuum linearności serii i zmienił wiele wątków. Możliwe, że wpłynie to też na historię o Wolverinie. Istnieją plotki, że w Weapon X pojawi się dziewczęcy klon regenerującego się Mutanta – X-23. Znaleźć też można niepotwierdzone informacje, twierdzące, że aktorka, wcielająca się w tę postać, została już wybrana. Prócz niej w obsadzie Wolverina 3 znaleźli się: Boyd Holbrook wcielający się w głównego antagonistę oraz Stephen Merchant, Richard E. Grant i Eriq La Salle – ich role nie zostały jeszcze ujawnione.

Film swoją premierę ma zaplanowaną na 3 marca 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-06-13

*Wolverine’a

Proszę czekać…