Obecność 3 o wilkołakach? 0

James Wan jest obecnie na absolutnym szczycie. Obecność 2 pobiła Warcraft i Iluzję 2 w box office, a jego poprzedni film, Szybcy i wściekli 7 okazał się być najbardziej kasowym filmem ze wszystkich. Można więc wyciągnąć wnioski, że to tylko kwestia czasu, aż pojawi się Obecność 3.

Twórcy filmu są obecnie w trasie promocyjnej i spotykają się z prasą. Podczas jednego z wywiadów pojawił się temat możliwej kontynuacji, a zadawane pytania padły na podatny grunt. Wspomnienie o wilkołakach spotkało się z entuzjazmem.

Może możemy go zrobić w stylu American Werewolf in London. To byłoby świetne! The Warrens przeciwko The Hound of Baskerville. To byłoby cudowne.

Ten pomysł pojawił się zupełnie przypadkowo. Obecność jest franczyzą bazującą na aktach sprawy Eda i Lorraine Warrenów, którzy są grani przez Patricka Wilsona i Verę Farmigę. Większość ich spraw dotyczyła opętania, a Warren opublikował w 1991 roku książkę zatytułowaną Werewolf: A True Story of Demonic Possession. Z kilkoma poprawkami stanowi ona fantastyczny materiał źródłowy o opętaniu, dając przestrzeń na film o potworach. Wan był najlepszym wyborem, aby przenieść to na ekran.

Warner Bros. nie potwierdziło jeszcze planów na kontynuację Obecności, ale można przypuszczać, że tak się wydarzy. James Wan przyznał, że wraz ze swoim zespołem przeglądał kilka dodatkowych kart z akt Warrenów, co może prowadzić do trzeciej odsłony ich historii.

Oni mieli naprawdę dużo spraw. Nie mogę siedzieć i przeglądać każdej z osobna, ale myślę, że studio i scenarzyści mają krótką listę z ich ulubionymi.

Obecnie reżyser powraca do świata wysokobudżetowych filmów akcji. Tym razem zajmie się reżyserią Aquamana. Produkcja powinna się rozpocząć zaraz po Justice League, którego premiera jest planowana na 27 lipca 2018 roku. Może w międzyczasie znajdzie chwilę na kolejną opowieść o Warrenach.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…