Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Premiery w lipcu na FOX Comedy 1

Na kanale FOX Comedy w lipcu pojawią się trzy nowe sezony znanych i lubianych seriali. Wśród produkcji znajdą się Ostatni prawdziwy mężczyzna, który spróbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, Bob's Burgers, gdzie tytułowy Bob i jego rodzina będą próbowali odnieść sukces oraz Szczęśliwy los. Wszystkie pozycje zostaną pokazane po raz pierwszy w Polsce.

Tim Allen jako Mike Baxter czyli tytułowy Ostatni prawdziwy mężczyzna, fot. Fox

Strona 1 z 3

Ostatni prawdziwy mężczyzna (Last Man Standing),
Sezon 5 (22 odcinki po 30 minut)

Tim Allen (Śnięty Mikołaj, Z dżungli do dżungli) powraca jako Mike Baxter i tytułowy Ostatni prawdziwy mężczyzna.

W najnowszej odsłonie produkcji Mike jest świeżo po fantastycznej, dwumiesięcznej podróży – z dala od sklepu Outdoor Man – sportowego imperium dla prawdziwych mężczyzn, w którym jest Dyrektorem Marketingu. W domu główny bohater dostrzega jak wspaniale jest być z powrotem z żoną Vanessą oraz ich trzema córkami, w których role wcielają się Kaitlyn Dever (Uwiązani), Molly Ephraim (Paranormal Activity: Naznaczeni) oraz Amanda Fuller (Gwiazdy w oczach). Mike zauważa również jak wiele podczas jego nieobecności wydarzyło się u jego najbliższych oraz w pracy. Jak poradzi sobie w nowej rzeczywistości?

Galeria zdjęć z serialu:


W tym sezonie, w serialu gościnnie pojawi się prowadzący The Tonight Show Jay Leno, który wystąpi w roli mechanika.

Losy Mike’a już od pierwszych odcinków spotykały się z ogromną sympatią widzów, w 2012 roku Ostatni prawdziwy mężczyzna został nominowany do Kryształowej Statuetki jako ulubiony nowy serial komediowy. Z kolei już w 2014 roku produkcja otrzymała nominację do nagrody Emmy za najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu wielu kamer.

PREMIERA: WTOREK, 19 LIPCA, GODZ. 21:00
Emisja: wtorki od godz. 21:00 (dwa odcinki) na kanale FOX Comedy

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…