Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

QUIZ - Co ty wiesz o orgii? 3

Ruchocinek to miejscowość czy pozycja seksualna? Fikołek to miasto koło Gdańska czy film erotyczny? Z okazji premiery filmu Jak urządzić orgię w małym mieście powstał dedykowany quiz.

Kadr z filmu Jak urządzić orgię w małym mieście.

Już w najbliższy piątek, 17 czerwca do kin trafi film Jeremy'ego Lalonde'a pod wymownym tytułem Jak urządzić orgię w małym mieście. Jest to bezpruderyjna, inteligentna i przewrotna komedia o tym, że za drzwiami każdej sypialni kryje się jakiś sekret. Film jest wyjątkowy poprzez fakt, że został sfinansowany w większości przez internautów, a podbił serca publiczności już na wielu światowych festiwalach.

Przy okazji premiery, dystrybutor filmu Monolith Films, zorganizował dedykowany quiz. Sprawdźcie czy jesteście wyzwoleni/one i o seksie wiecie wszystko czy może jednak bliżej wam do profesury z geografii.

Quiz dostępny jest tutaj: QUIZ

Kadr z filmu Jak urządzić orgię w małym mieście.

Cassie Cranston, która w czasach liceum zapracowała na reputację nadmiernie wyzwolonej lokalnej seksoholiczki powraca do rodzinnego miasteczka. Dziś jest celebrytką, która ze sporym sukcesem zajmuje się tematyką erotyczną w ogólnokrajowej prasie. Jej przybycie do Beaver’s Ridge pobudza wyobraźnię wielu mieszkańców, którzy mają dość małomiasteczkowej pruderii i marzą o wolnej miłości. Grupa dawnych przyjaciół Cassie zwraca się do niej z prośbą o pomoc w zorganizowaniu orgii. Tak więc, sypialnianymi drzwiami, do małego sennego miasteczka wkroczy radosne zepsucie. Na jaw wyjdą głęboko skrywane sekrety, niespełnione namiętności, a obrońcy moralności oczywiście zmuszeni będą interweniować.

Premiera Jak urządzić orgię w małym mieście w polskich kinach już w najbliższy piątek, 17 czerwca 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-06-14

Niezły quiz, tylko źle nalicza procentową ilość poprawnych odpowiedzi. Przy 7/10 pokazuje mi, że miałem 60% poprawnych.

Grzegorz Derebecki Bluejohn_26 2016-06-14

@Bluejohn_26 No tak, gdyby u nas on był to na pewno było by dobrze zliczane :)

Proszę czekać…