Historia tatuaży Jokera 0

Już 5 sierpnia Legion Samobójców zagości na kinowych ekranach i jest prawie pewne, że zdominuje box office. Fani są ciekawi jak poradzi sobie Jared Leto w roli Jokera, specjalnie po wysłuchaniu kilku historii o tym, jak aktor dobrze przygotowywał się do wykreowania taj postaci. Wciąż jest wiele informacji, których nie znamy, a reżyser David Ayer podtrzymuje zainteresowanie, wyjawiając kilka wskazówek.

W sieci pojawiło się już sporo zdjęć Jokera, który wydaje się oryginalny i inny od wcześniejszych wersji. Oto co reżyser mówi o inspiracji do stworzenia go w taki sposób:

Chciałem stworzyć bohatera, który ma jakąś historię i jest zakorzeniony w naszym świecie. Nie jest nienaruszony poza kostiumem w naszej rzeczywistości. Gdyby ten facet naprawdę istniał, skąd by pochodził? Jak by pracował? Kto by go znał? Jakby wyglądał? Czerpałem sporo inspiracji od bossów narkotykowych na Instagramie. To dobry sposób, żeby czegoś się dowiedzieć o jego sposobie życia.

Pierwsze zdjęcie Jokera ukazywało sporo tatuaży. Dzięki temu pojawił się koncept, że dziewczyna Jokera, Harly Quin (Margot Robbie) też powinna je mieć. Okazuje się, że sporo one znaczą dla bohatera. Jest przez nie opowiadana historia.

Tatuaże opowiadają konkretną historię. W końcu ludzie je rozszyfrują i zrozumieją, o co chodzi. Oczywiście, że są kontrowersyjne. Za każdym razem kiedy robi się coś nowego, jest to kontrowersyjne. Kryją się za nimi konkretne historie. Nawet za jego zębami jest cała historia. Joker zamieszcza swoją hitorię na ciele. Wydaje mi się, że Joker należy do klasy pracującej i mógłby żyć w naszym świecie.

Historie wybryków Jareda Leto podczas produkcji stały się już legendą. Wysyłał dziwaczne prezenty członkom obsady czy prosił ekipę o zaprzestanie pracy i obserwowanie jak doskonale gra Jokera. David Ayer mówił o jego aktorstwie:

To było trudne dla Jareda. Musiał nieustannie rodzić się na nowo, odchodził, przychodził, nagrywał, odchodził… Joker jest postacią, którą musisz być i widać, jakie to było wyczerpujące i bolesne dla niego, aby być tą postacią. To było wyczuwalne. To tak, jakby ptaki przestały latać. Był przerażony.

Premiera filmu już w sierpniu. Do zobaczenia w kinach?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Thanos

Here are the update for the all players to getting free solitaire this is the great fun for all players here thanks.

Proszę czekać…