Będzie spinoff Obecności 2 1

Kilka miesięcy po tym jak Obecność podbiła box office, New Line Cinema rozpoczęło prace nad spinoffem Annabelle, który opowiadał historię przerażającej lalki z pierwszego filmu. Teraz Obecność 2 triumfuje w kinach, zarabiając do tej pory 40,3 mln dolarów. Studio rozpoczęło pracę nad kolejnym spinoffem zatytułowanym The Nun. Śmieszne, że postać zakonnicy była bohaterką, która pojawiła się w ostatniej minucie filmu. Jeśli nie widzieliście Obecności 2, poniżej znajdą się spoilery.

Ujawniono, że ta demoniczna zakonnica była dodana do filmu na kilka miesięcy przed tym, zanim produkcja trafiła do kin, podczas dogrywania scen. James Wan w pierwszej wersji filmu stworzył postać, która po prostu jest demonem z dużymi rogami. Studio zaakceptowało taką wersję, ale reżyser zmienił zdanie w ostatniej chwili. Poczuł, że ta postać musi być demoniczną zakonnicą. Przekonał studio do zgody na dokrętki w marcu, na trzy miesiące przed premierą.

Trzeba było wprowadzić pewne zmiany. Niektóre były nieznaczne, choćby obraz, który malował Ed Warren – z demona na zakonnicę, podczas gdy inne dość rozległe. Jedna dodana scena zawiera Lorraine Warren patrzącą na cień zakonnicy czołgający się po ścianie.
W rolę zakonnicy wcieliła się Bonnie Aarons, ale musimy poczekać, aby dowiedzieć się, czy zagra w spinoffie.

David Leslie Johnson, który był scenarzystą Obecności 2, będzie pracował przy spinoffie. Produkcją zajmie się James Wan i Peter Safran. Na razie nie wybrano reżysera, ale wydaje się, że Wan nie zajmie tego stanowiska. Szczególnie, że właśnie będzie przygotowywał się do pracy przy Aquamanie.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Paweł Cieśla 2016-06-16

Obecność to bardzo dobry horror. Ciekawe jakie będą moje odczucia po drugiej części ;-)

Proszę czekać…