Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Dom grozy przestanie straszyć 0

Po trzech emocjonujących sezonach serialu Dom grozy, który skupia się na klasycznych postaciach z klasyki horroru, Showtime zdecydowało się na wyciągnięcie wtyczki. Fabuła opowiadała o odkrywcy imieniem Sir Malcolm Murray, amerykańskim rewolwerowcu Ethanie Chandlerze, naukowcu Victorze Frankensteinie i medium Vanessie Ives, którzy łączą siły żeby wspólnie zwalczać nadprzyrodzone istoty zagrażające mieszkańcom wiktoriańskiego Londynu.

W serialu główne role objęli m.in. Eva Green i Josh Hartnett, a finał składający się z dwóch epizodów dopiero co miał swoją premierę na małych ekranach. Niestety fani będą musieli obejść się smakiem jeśli oczekiwali dalszych przygód swoich ulubionych bohaterów. Jak powiedział shwrunner serialu, John Logan, od samego początku jego plan zakładał 3. sezony.

Wiadomość towarzyszyła innemu obwieszczeniu stacji. Swój żywot zakończą również seriale Kłamstwa na sprzedaż, który ostatnie odcinki wyemituje w tym miesiącu, a także Odcinki, których finałowy sezon Showtime wyemituje w 2017 roku.

Z dobrych informacji wspomnijmy o nowościach, które zadebiutują w zamian za skasowane seriale. Mowa m.in. o Roadies od Camerona Crowe, "Just Kids" od Patti Smith, "Purity" z udziałem Daniela Craiga, miniserial "Guerilla" z główną rolą Idrisa Elby, "I’m Dying Up Here" od Jima Carreya oraz, oczywiście, powrocie Twin Peaks.

Źrodło: The Tracking Board

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bluejohn_26 2016-06-21

Bardzo lubiłem ten serial. Od początku trzymał wysoki poziom, a ostatni sezon był pod tym względem chyba nawet lepszy od dwóch wcześniejszych. Naprawdę wielka szkoda.

Proszę czekać…