na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Niania będzie walczyć o Emmy? 0

Sony Pictures zgłosił polską wersję serialu Niania do ubiegania się o nagrody Emmy.

Ponieważ Sony Pictures uznał polską wersję Niani za najlepszą, podjął decyzję o zgłoszeniu jej do walki o Emmy Award. Dorota Rakowska-Kośmicka odważyła się porównać nawet serial do lamborghinim, co przede wszystkim można zinterpretować jako: drogi, ekskluzywny i niemalże doskonały.

Producent postawił na Nianię także ze względów ogólnej gry aktorskiej (Ferency, Dygant, Kot) oraz staranności i dopracowania każdego odcinka.
Już od kilku miesięcy, prócz słów krytyki, słyszymy także, że Agnieszka Dygant jest bardzo dobrą naśladowczynią Fran Dresher, która gra Nianię w oryginale.Jeśliserialzostanienominowany,tobędziemiałszansenanagrodęw
kategoriinajlepszyserialzagraniczny

Jurorom zostanie zaprezentowany odcinek wigiljny.

Listę nominowanych zostanieogłoszona już w czerwcu, a zwycięzców poznamy we wrześniu.

Niania wraz z rodziną SkalskichNiania wraz z rodziną Skalskich

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

sobanek

wlasnie wczoraj obejzalem kolejny odcinek 4-ej serii (niestety sciagam z netu z racji braku dostepu do polskiej tv) i powiem szczerze, ze podoba mi sie niezmiennie. Co prawda sa wzloty i upadki tych perypetii, ssa odcinki gdzie zrywac boki ze smiechu sa i malo smieszne, ale summa summarum jest oki :) Zycze tworcom wygrania Emmy, nie jestem do konca zorintowany, ale to bylaby chyba pierwsza nagroda dla polskiej produkcji?

no nizle ;) fakt faktem ze duzo osob to oglada … ja akurat ja widze Nianie to od razu przelaczam

kill

A ja myślałem , że w porównaniu do oryginalnej wersji, którą to namiętnie oglądałem swego czasu, to nasza Niania wypada co najmniej żałośnie. Kogoś to w ogóle śmieszy?

Proszę czekać…