Po prostu kocham kino :)

Weronika Rosati przetestuje wierność! 0

Weronika Rosati po raz pierwszy pokaże swój talent w komedii romantycznej w powstającym właśnie filmie Porady na zdrady w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, twórcy hitów: Tylko mnie kochaj, Dlaczego nie!, Nigdy w życiu! oraz Dzień dobry, kocham cię!, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów.

Weronika Rosati, fot. Magda Rzymanek/Tomasz Paczkowski

Aktorka wcieli się w postać Beaty – luksusowej żony Macieja, granego przez Mikołaja Roznerskiego (7 rzeczy, których nie wiecie o facetach), która postanawia przetestować wierność swojego partnera.

Weronika Rosati kojarzona jest do tej pory z mocnym kinem. Widzowie pamiętają jej role w Pitbullu, Obławie i Czasie honoru. Aktorka ma również na swoim koncie występy w zagranicznych produkcjach u boku takich gwiazd Hollywood jak Robert De Niro, Morgan Freeman i Michael Douglas w Last Vegas czy w Twardzielach z Alem Pacino i Christopherem Walkenem. Dzięki powstającej właśnie produkcji Porady na zdrady, aktorka będzie mogła zmierzyć się z popularnym w Polsce gatunkiem komedii romantycznej. Rosati wciela się w postać Beaty – luksusowej żona Macieja, granego przez Mikołaja Roznerskiego, która prowadzi salon kosmetyczny, uwielbia drogie ubrania, kubańską muzykę i… Latynosów. Podejrzewa swojego partnera o niewierność i postanawia skorzystać z usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się testowaniem lojalności w związkach. Jak przejdzie ten egzamin postać grana przez Roznerskiego?

Weronika Rosati, fot. Magda Rzymanek/Tomasz Paczkowski

Produkcją Porad na zdrady zajęli się specjaliści od przebojów: To nie tak jak myślisz, kotku i Śniadanie do łóżka. W rolach głównych występują Magdalena Lamparska (Listy do M 2, Kochaj) i Anna Dereszowska (Lejdis, Dzień dobry, kocham cię!). Aktorkom partneruje duet równie dobrany: Mikołaj Roznerski (7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Kochaj) i Krzysztof Czeczot (Pitbull. Nowe porządki, Singielka). W jednej z pozostałych ról zobaczymy również Tomasza Karolaka jako króla poczytnych poradników na temat związków, rozwiązków i … wszystkiego innego.

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę "przeciwnika", bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

Film pojawi się w polskich kinach 2 listopada 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Dar 2017-03-19

komedia romantyczna na poziomie :) moge polecić!

Proszę czekać…