Bryan Cranston będzie mentorem Power Rangers

Czy wyobrażacie sobie Waltera White’a przemawiającego z plazmowego akwarium do nastolatków-ninja w jaskrawych kostiumach? Cóż, ta wizja już za kilka miesięcy stanie się prawdą.

Wiadomo, że produkowane przez Lionsgate widowisko Saban’s Power Rangers stanowi reboot serii, bezpośrednio nawiązujący do pierwszego sezonu serialu dla dzieci i młodzieży z roku 1993. Produkcja opowiada o losach piątki nastolatków, która broni rodzinnego miasta Angel Grove oraz całej Ziemi przed najazdami kosmitów nasyłanych przez złą Ritę Odrazę.

Produkcja Saban’s Power Rangers jest już w toku, o czym poinformowały zdjęcia z planu filmowego – nie tak dawno wyciekły do sieci. Przedstawiają one Rangersów w walce z armią żołnierzy Rity. Z całej obsady nieznana była jedynie postać Zordona – mentora nastoletnich obrońców planety, władających wschodnimi sztukami walk. Dziś wiadomo, że będzie nim Bryan Cranston, a jako definitywne potwierdzenie sam aktor zamieścił na swoim Twitterze wpis, którym wyraźnie podekscytował się dystrybutor całego filmu:Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów.