Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Bryan Cranston będzie mentorem Power Rangers 0

Czy wyobrażacie sobie Waltera White’a przemawiającego z plazmowego akwarium do nastolatków-ninja w jaskrawych kostiumach? Cóż, ta wizja już za kilka miesięcy stanie się prawdą.

Wiadomo, że produkowane przez Lionsgate widowisko Saban’s Power Rangers stanowi reboot serii, bezpośrednio nawiązujący do pierwszego sezonu serialu dla dzieci i młodzieży z roku 1993. Produkcja opowiada o losach piątki nastolatków, która broni rodzinnego miasta Angel Grove oraz całej Ziemi przed najazdami kosmitów nasyłanych przez złą Ritę Odrazę.

Produkcja Saban’s Power Rangers jest już w toku, o czym poinformowały zdjęcia z planu filmowego – nie tak dawno wyciekły do sieci. Przedstawiają one Rangersów w walce z armią żołnierzy Rity. Z całej obsady nieznana była jedynie postać Zordona – mentora nastoletnich obrońców planety, władających wschodnimi sztukami walk. Dziś wiadomo, że będzie nim Bryan Cranston, a jako definitywne potwierdzenie sam aktor zamieścił na swoim Twitterze wpis, którym wyraźnie podekscytował się dystrybutor całego filmu:


Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2016-06-22

Warto przypomnieć, że Bryan Cranston miał epizod w jednym z odcinków Power Rangers, gdzie zagrał stwora z którym walczyła tytułowa ekipa :D

https://www.youtube.com/watch?v=4MQ0rDcZAtw

Bluejohn_26 Movieman 2016-06-22

@Movieman Nie w jednym, a w dwóch ;) W obydwu przypadkach użyczał jedynie głosu postaciom widocznym na ekranie.

Paweł Cieśla 2016-06-22

ciekawy jestem ogólnie nowych Power Rangersów. Okaże się czy reżyser podoła wyzwaniu.

Proszę czekać…