Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Archer przedłużony o kolejne sezony 0

Hitowy serial animowany Archer będzie bawił swoich fanów przez kolejne lata. Stacja FX ogłosiło, że produkcja dostała zamówienie na kolejne trzy sezony!

Archer na antenę powróci w 2017 roku z sezonem ósmym. Będzie on się składał z ośmiu odcinków. Kolejne dwie serie również będą miały taką samą liczbę epizodów. Dodatkowo stacja ogłosiło informacje o zawarciu nowej umowy z Floyd County Productions.

Nie możemy wyjść z podziwu dla Adama, Matta i reszty ekipy z Floyd County, która utrzymywała serię na niesamowicie zabawnym i żywotnym poziomie przez ostatnie siedem sezonów. Następne trzy serie będą wspaniałe i nieprzewidywalne. Jesteśmy podekscytowanie z możliwości tworzenia świetnego serialu telewizyjnego i dalszej pracy z naszymi przyjaciółmi i kolegami z Floyd County.

powiedział Nick Grad ze stacji FX.

Archer to serial animowany przedstawiający losy pracowników Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS). Jednym z nich jest tytułowy bohater Sterling Archer, tajny agent, który jest bardzo uprzejmy, ale zarazem próżny i zbyt pewny siebie. Archer ma bardzo mało męski pseudonim jak na agenta – „Księżna”. Poza tym niewiele mu w życiu wychodzi oprócz bycia szpiegiem. Jest pełen nieprzyzwoitego i absurdalnego humoru.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…