Charlotte Rampling dołącza do Vikander i Green w Euphoria 0

Charlotte Rampling ma dołączyć do obsady filmu Euphoria u boku Alicii Vikander i Evy Green. Co więcej Vikander zajmie się produkcją tego projektu, dzięki jej firmie producenckiej Vikarious Productions. Zdjęcia rozpoczną się w sierpniu w niemieckich Alpach. Historia będzie opowiadała o dwóch siostrach (Vikander i Green), które podróżują po Europie w tajemniczym kierunku.

Euphoria to anglojęzyczny debiut szwedzkiej reżyserki i scenarzystki Lisy Langseth, która już wcześniej współpracowała z Vikander. Szwedzka aktorka jest teraz na topie – wywołała falę zachwytów w Dziewczynie z portretu, za którą została nagrodzona Oscarem. Jej następny projekt to występ u boku Matta Damona w filmie Jason Bourne oraz produkcja Światło między oceanami z Michaelem Fassbenderem. Do tego niedawno zostało potwierdzone, że aktorka pojawi się w roli Lary Croft w nowym filmie Tomb Raider.

Charlotte Rampling zyskała już wiele oscarowych nominacji, a od czasu występu w 45 lat ponownie jest na ustach wszystkich. Niestety nie wiadomo jeszcze, kogo zagra w szwedzkiej produkcji.

Euphoria będzie koprodukcją szwedzko-brytyjsko-niemiecką. Svensk zajmie się dystrybucją na terenie Skandynawii.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…