Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Universal ma kandydata do zagrania Wilkołaka 0

Chyba każdy słyszał o planach stworzenia przez Universal Pictures nowego, dochodowego uniwersum, którego głównymi bohaterami będą kultowe potwory. Seria zostanie rozpoczęta przez Mumię, w której główną rolę zagra Tom Cruise.

Obecnie wytwórnia już planuje kolejne produkcje, które wejdą w skład franczyzy. Jednym z nich będzie oczywiście obraz o Wilkołaku. Pomimo tego, że ostatnia produkcja o tym potworze pochodzi z 2010 roku (wówczas zagrał go Benicio Del Toro), to Universal i tak chce jeszcze raz przedstawić tę historię na nowo. Włodarze studia mają już nawet kandydata do głównej roli.

Plotki głoszą, że ludzie odpowiedzialni za Universal Monsters chcieliby w tej roli Dwayne'a Johnsona. Obecnie jest on jednym z najbardziej rozchwytywanych i zapracowanych hollywoodzkich aktorów. W tym momencie pracuje nad produkcją ekranizacji powieści graficznej "Son Of Shaolin". Oczywiście żadne decyzje w sprawie Wilkołaka nie zostały jeszcze podjęte.

Na razie te doniesienia trzeba traktować w kategoriach zwykłych dziennikarskich plotek. Trzeba jednak przyznać, że fajnie byłoby zobaczyć byłego zapaśnika w takiej roli. A Wy jak uważacie?

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…