Stone i Vikander jako Agatha Christie 0

Agatha Christie jest znana jako autorka najlepiej sprzedających się powieści wszech czasów. A teraz Sony and Paramount rozwijają dwa oddzielne projekty o życiu pisarki.

W produkcji Sony pojawi się zdobywczyni Oscara Alicia Vikander. Wcieli się ona w postać angielskiej autorki, której życie "przecina się z takimi postaciami jak autor Sherlocka Holmesa, Arthur Conan Doyle, i Winston Churchill.”

Natomiast w projekcie "Agatha" rozwijanym przez Paramount pojawi się Emma Stone. Film skupi się na 11 dniach z 1926 roku, w których autorka zaginęła.

Na razie, aby projekty weszły w życie, potrzebna jest zgoda na przeniesienie życia Christie na duży ekran. Przypomnijmy, że Foxowi zajęło siedem lat, aby projekt rozwinąć projekt "Murder on the Orient Express"

To były bardzo skomplikowane negocjacje prawnicze, aby uzyskać prawa do "Orient Express". Wnuk Agahty był wtedy dużym wspierciem i podobnie jest teraz. Jest bardzo podekscytowany. A my mamy scenariusz napisany przez Michaela Greena – mówi producent Simon Kinberg.

Choć krążą pogłoski o tych filmach, wciąż nie możemy być pewni, kiedy się pojawią, o ile w ogóle. Mimo wszystko jestem ciekawa, jak bardzo będą się różniły portrety pisarki w interpretacji aktorek.

Źrodło: http://www.indiewire.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84 2016-06-23

Bardziej czekam na ten z Emmą, ale oba na pewno zobaczę.

Proszę czekać…