Quarry z nowym teaserem i datą premiery 1

Po wielu miesiącach oczekiwania amerykańska stacja Cinemax ustaliła wreszcie datę premiery dla swojego najnowszego dramatu zatytułowanego Quarry. Pierwszy 8-odcinkowy sezon serialu zadebiutuje na antenie stacji 9. września 2016 roku o godzinie 22:00 czasu lokalnego.

Quarry opowiada historię Maca Conwaya (Logan Marshall-Green, Prometeusz), byłego strzelca wyborowego korpusu piechoty morskiej, który wraca do rodzinnego do domu, po wojnie w Wietnamie. Rozczarowany, sposobem w jaki traktuje się jego i innych weteranów, daje się szybko zwerbować do sieci płatnych zabójców w skorumpowanym świecie wzdłuż rzeki Missisipi.

W obsadzie, oprócz wspomnianego Marshall-Greena, znaleźli się m.in.: Jodi Balfour (Bombowe dziewczyny), Peter Mullan (Tajemnice Laketop), Nikki Amuka-Bird (Luther), Damon Herriman (Justified: Bez przebaczenia), Edoardo Ballerini (Zakazane imperium), Jamie Hector (Bosch) i Josh Randall (Sekspedycja). Autorami scenariusza są Michael D. Fuller i Graham Gordy (Rectify). Pierwszy sezon w całości wyreżyserował Greg Yaitanes (Banshee).

Polska data premiery serialu na razie nie jest znana.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…