http://vimeo.com/mironkundzicz

De Niro i Pacino razem 0

Tym razem to potwierdzona informacja, a nie żadne plotki.

Robert De Niro i Al Pacino wystąpią razem w thrillerze kryminalnym Righteous Kill. Będzie to ich drugi wspólny film po Gorączce Michaela Manna (Czerwony smok).

Al Pacino i Robert De Niro w filmie Gorączka 1995Al Pacino i Robert De Niro w filmie Gorączka 1995

Produkuje Millennium Films i Emmett/Furla Films. Budżet ma się zamknąć w 60 milionach dolarów.

Reżyseruje Jon Avnet (Smażone zielone pomidory), natomiast za scenariusz odpowiada Russell Gewirtz (Plan doskonały). Fabuła ma opowiadać o parze detektywów, którzy prowadzą śledztwo w sprawie seryjnego mordercy.

To były jedne z najcięższych rozmów, jakie prowadziliśmy kiedykolwiek z aktorami. Kiedy jednak uświadomiliśmy sobie, że możemy mieć ich razem w jednym filmie, musieliśmy tak walczyć – powiedział producent Randell Emmett.

Zdjęcia mają potrwać dwa miesiące. Zaczną się 6 sierpnia w Connecticut, a następnie przeniosą do Nowego Jorku.

Robert De Niro urodził się w Nowym Jorku. Jest jednym z najlepszych aktorów w historii kina. Widzowie pamiętają go z filmów Taksówkarz, Ojciec chrzestny II, Łowca jeleni, Wściekły byk, Dawno temu w Ameryce czy Chłopcy z ferajny. Zdobył dwa Oscary, Blockbuster Entertainment Award i Złotego Globa.

Al Pacino również pochodzi z Nowego Jorku i również jest jednym z najlepszych aktorów w historii kina. Pamiętne są jego występy w filmach Ojciec chrzestny II, Serpico, Strach na wróble, Zapach kobiety, Glengarry Glen Ross czy Człowiek z blizną. Zdobył Oscara, American Comedy Award, nagrodę BAFTA i trzy Złote Globy.

Ponieważ jak widać w komentarzach wiadomość wywołała burzę pragnę zawiadomić że Robert De Niro i Al Pacino zagrali tez w filmie Ojciec Chrzestny II jednak nie spotkali się na planie oko w oko, więc nie można tego zaliczyć do wspólnego występu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

majron

bo producenci wydali za duzo kasy zeby nie zagrali :) zreszta wciela sie obaj w postacie glownych detektywow i po problemie :)

majron

mi sie wszystko zgadza :) wystapili w ojcu chrzestnym ale nie zagrali razem to roznica :)

Anonimowy majron

Wiec ponawiam pytanie: skad pewnosc ze w tym nowym filmie zagraja razem???

Anonimowy

_Robert De Niro i Al Pacino zagrali tez w filmie "Ojciec Chrzestny II" jednak nie spotkali się na planie "oko w oko", więc nie można tego zaliczyć do wspólnego występu. _
Jak to nie mozna zaliczyc?? , wybacz, ale brednie opowiadasz.
Biorac pod uwage twój tok rozumowania nalezałoby wziasc pod uwage ze i w tym filmie panowie moga wspolnie nie wystapic, bo skad pewnosc ze beda mieli wspolne sceny??

majron

co do 1 w ojcu chrzestnym nie spotkali sie na planie :) dopiero w goraczce spotkali sie twarza w twarz i to mam na mysli przez wspolny film :) ale fajnie ze wiecie doceniam to :) a co do taye to na prawde wzroszylem sie ale jakos malo mnie interesuja twoje opinie na temat co powinien zawierac news dziennikarski a co nie :)

Trikster

news dziennikarski ni powinien zawierać słow zadowolenia czy niezadowolenia (to czytelnik ma ocenić) a Ty piszesz – "jeden z najlepszych aktorów", co jest grzechem wśród redaktorów tekstów informacyjnych, bo nie każdy musi się z tym zgadzać, Ty jesteś informatorem (neutralnie brzmi – jest uznawany za jednego z najlepszych… ) to taka mała "uważka" :D
pozdrawiam

p.s. warto czasem wrócić do wiadomości ze szkoły średniej i przypomnieć sobie funkcje języka :P. Żadna to zgryźliwość z mojej strony, ale uwaga którą warto wykorzystać , aby portal rósł w siłę i stał się płodny :P

Proszę czekać…