Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Barkhad Abdi dołącza do sequela Łowcy androidów 0

Do obsady długo wyczekiwanej kontynuacji kultowego Łowcy androidów, dołączyła kolejna znana twarz. Jest nią nominowany do Oscara za rolę w filmie Kapitan Philips, Barkhad Abdi.

Jak to zwykle bywa, na razie nie zdradzono w kogo wcieli się aktor pochodzący z Somalii. Sama obsada aktorska produkcji prezentuje się wybornie. Oprócz Abdiego są w niej Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright, Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Carla Juri i Dave Bautista.

Fabuła sequela wciąż jest trzymana w tajemnicy. Wiadomo tylko tyle, że jego akcja będzie rozgrywała sie wiele dekad po wydarzeniach znanych z części pierwszej. Harrison Ford ponownie wcieli się w Ricka Deckarda, a głównym bohaterem będzie postać grana przez Goslinga.

Reżyserem filmu jest Denis Villeneuve. Warto dodać, że filmowiec po raz kolejny będzie współpracował z wybitnym operatorem – Rogerem Deakinsem (panowie mieli okazję tworzyć takie tytuły jak Labirynt oraz Sicario). Zdjęcia do Łowcy androidów 2 startują już w lipcu. Premiera zaplanowana jest na 6 październik 2017 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…