Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Jyn Erso ma siostrę? 0

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat zbliżającego się widowiska Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Spin-off osadzony w świecie Gwiezdnych wojen budzi wielkie zainteresowanie i fani pomimo nowych informacji, nie zaprzestają spekulować na temat wielu innych rzeczy, które nadal są owiane tajemnicą.

Kiedy poznano imię głównej bohaterki, w którą wciela się Felicity Jones, mówiło się, że Jyn Erso może być matką Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Te plotki szybko zostały jednak zdementowane. Teraz przyszła kolej na kolejną porcję spekulacji.

Czy w produkcji Łotr 1 poznamy siostrę Jyn Erso? Na portalu IMDB przy nazwisku brytyjskiej aktorki Valene Kane, pojawiło się imię i nazwisko: Lyra Erso. Warto przypomnieć, że jeszcze przed kilkoma miesiącami, gdy do mediów docierały strzępki informacji, plotkowano że to własnie tak mogą brzmieć personalia postaci granej przez Felicity Jones.

Aktorka, która wcieli się w Lyrę Erso jest w podobnym wieku co Felicity Jones więc odpada, aby była jej matką. Aczkolwiek może być tak, że rodzicielka Jyn pojawi się w jakichś wspomnieniach. Jeśli chodzi o rodziców głównej bohaterki, to możemy być pewni, że w filmie pojawi się jej ojciec. Mads Mikkelsen wcieli się w Galen Erso.

Z pewnością jest to kolejna zagadka, która czeka na rozwiązanie. A to prawdopodobnie znajdziemy dopiero w kinie. Premiera Łotra 1 w grudniu.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…