Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy materiał promujący 2. sezon Marco Polo 1

Netflix zaprezentował nowy materiał promujący nadchodzący sezon serialu historycznego, Marco Polo. Możemy w nim zobaczyć wypowiedzi twórców oraz nowe sceny. Dla fana produkcji z pewnością powinna to być odpowiednia zachęta. Wideo znajdziecie poniżej.

Zachłanność, zdrada, intrygi i mordercza rywalizacja – to codzienność tej historii opartej na podróżach słynnego Marco Polo, osadzonejw trzynastowiecznych Chinach. Na dworze Kublai Khana, Marco Polo (Lorenzo Richelmy) poznaje lokalne zwyczaje, tradycje i kulturę. Dzięki lojalnej służbie zbliża się do władcy i wkrótce zostaje wciągnięty w sam środek politycznych intryg.

W drugim sezonie na planie serialu pojawiła się Michelle Yeoh, która zagrała m.in. w takich hitach jak: Jutro nie umiera nigdy (z serii filmów z Jamesem Bondem), Przyczajony tygrys, ukryty smok, czy Wyznania gejszy. Aktorka wystąpi także w zbliżającej się produkcji Netflix – kolejnej odsłonie filmu Przyczajony tygrys, ukryty smok (Crouching Tiger Hidden Dragon: Sword of Destiny). W filmach, w których zagrała, Michelle Yeoh często tworzyła silne kobiece postaci, mierząc się z tradycyjnym wizerunkiem azjatyckiej kobiety. Premiera 2. sezonu 1 lipca 2016

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bluejohn_26 2016-06-29

Nieźle. Muszę wreszcie znaleźć chwilę wolnego czasu i nadgonić pierwszy sezon, bo od dawna mam go na liście seriali do obejrzenia, ale jak dotąd nic z tego nie wyszło.

Proszę czekać…