Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Serialowe powroty i premiery lipca 0

Rozpoczęły się wakacje, a więc okres który będzie służył wielu ludziom do nadrabiania serialowych zaległości oraz poznawania nowych tytułów. Przed nami nie tylko wiele interesujących premier, ale również powrotów. Wiele seriali wraca z nowymi sezonami, które nierzadko wywołują większe emocje aniżeli nowe serie. Dzisiaj postanowiliśmy przedstawić Wam listę najbardziej interesujących premier oraz powrotów lipca. Zapraszamy do zapoznania się z owym zestawieniem oraz do komentowania.

fot. materiały promocyjne

Strona 1 z 2

MARCO POLO
Sezon 2
Netflix
Premiera: 1 lipca

Zachłanność, zdrada, intrygi i mordercza rywalizacja – to codzienność tej historii opartej na podróżach słynnego Marco Polo, osadzone w trzynastowiecznych Chinach. Na dworze Kublai Khana, Marco Polo poznaje lokalne zwyczaje, tradycje i kulturę. Dzięki lojalnej służbie zbliża się do władcy i wkrótce zostaje wciągnięty w sam środek politycznych intryg.

TYRAN
Sezon 3
FX
Premiera: 6 lipca

Barry Al-Fayeed pracuje jako lekarz pediatra w Kalifornii, gdzie założył rodzinę i prowadzi skromne życie. W rzeczywistości mężczyzna jest młodszym synem bliskowschodniego dyktatora. Barry niechętnie zgadza się wziąć udział w weselu bratanka. Po przybyciu na miejsce on i jego rodzina zostają rzuceni w sam środek skomplikowanych problemów, z jakimi boryka się naród, który próbuje wyrwać się spod rządów dyktatora.

MR. ROBOT
Sezon 2
USA Network
Premiera: 13 lipca

Mr. Robot jest dramatem o młodym programiście, Elliocie, który cierpi na wyniszczające zaburzenia antyspołeczne, w wyniku których uważa, że może łączyć się z ludźmi tylko przez ich zhackowanie. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności jako broń do ochrony ludzi na których mu zależy. Wkrótce Elliot musi dokonać wyboru pomiędzy firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem dla której pracuje, a podziemną organizacją, dowodzoną przez tajemniczego anarchistę Pana Robota, który chce go zwerbować do pomocy w obaleniu korporacyjnej Ameryki.

W GARNITURACH
Sezon 6
USA Network
Premiera: 13 lipca

Harvey Specter jest najlepszym prawnikiem finalizującym umowy w Nowym Jorku. Jest arogancki, inteligentny. Jednocześnie cały czas robi wszystko z charakterystycznym dla siebie urokiem. Dostaje właśnie szansę na awans w firmie, w której pracuje. Musi jednak zatrudnić wspólnika, który studiuje prawo na Harvardzie. (Nie)szczęśliwym zbiegiem okoliczności na rozmowę kwalifikacyjną dostaje się Mike Ross, który nie jest nawet studentem, ale posiada fotograficzną pamięć oraz cechy osobowości podobne do Harvey’a, przez co wzbudza on u niego zainteresowanie.

GRACZE
Sezon 2
HBO
Premiera: 17 lipca

Akcja serialu Gracze toczy się w słonecznym Miami. Spencer jest emerytowanym zawodnikiem futbolu amerykańskiego, który chce spróbować swoich sił jako menedżer innych sportowców. Grono jego najbliższych przyjaciół to: Ricky – zdolny, ale wybuchowy skrzydłowy, który jest w równym stopniu znany z błyskotliwych występów na boisku, jak i ekscesów poza nim, Charles – emerytowany liniowy, który ma problemy z przystosowaniem się do realiów normalnego, niesportowego życia oraz Vernon – młody, świetnie zapowiadający się zawodnik, który obiecał sobie, że nigdy nie zapomni, skąd pochodzi. Wokół Spencera i jego kumpli kręci się mnóstwo różnych ludzi, co powoduje, że Spencer pakuje się w finansowe tarapaty. Wszyscy bohaterowie na boisku zachowują się jak zawodowcy, ale poza murawą czują się bardzo zagubieni.

POWER
Sezon 3
Starz
Premiera: 17 lipca

James "Ghost" St. Patrick ma niemal wszystko: piękną żonę, elegancki apartament na Manhattanie oraz jest właścicielem dobrze prosperującego klubu. James prowadzi także nielegalny biznes, kierując siatką kurierów rozprowadzającą narkotyki w Nowym Jorku. Jednak imperium St. Patricka jest coraz bardziej zagrożone. Jego dilerzy ostatnio są atakowani przez nieznanych sprawców, którzy najprawdopodobniej pracują dla kogoś, kto chce podbić terytorium "Ghosta" i jego wspólnika. Ponadto organy ścigania powołują specjalny zespół śledczy, mający zamknąć mafię narkotykową z Nowego Jorku. W tym składzie znalazła się m.in. dawna miłość Jamesa, Angela Valdes.

BOJACK HORSEMAN
Sezon 3
Netflix
Premiera: 22 lipca

Serial opowiada historię antropomorficznego człowieka-konia BoJacka Horseman, który był gwiazdą popularnego sitcomu o tytule "Rozbrykani". Gdy produkcja została zdjęta z anteny jego życie zmieniło się o dziewięćdziesiąt stopni. Tytułowy bohater nie chce jednak dać za wygraną i ponownie próbuje wrócić na szczyt. Pomagają już Todd Chavez, agentka Carolyn i ghostwriterka Diane Nguyen.

Źrodło: Własne / opisy i fot. materiały promocyjne

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…