Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Czy Mad Max będzie czarno-biały? 1

Od momentu, gdy reżyser najnowszego Mad Maxa, George Miller, wyjawił, że istnieje alternatywna, czarno-biała wersja rewelacyjnego ubiegłorocznego widowiska, fani nie dają spokoju twórcom, dopytując, kiedy przyjdzie im ją zobaczyć. Możliwe, iż ich oczekiawnia wkrótce się zakończą…

Nowa edycja Mad Maxa na Blu-raya, znana jako Mad Max High Octane Collection, która 29 września wydana zostanie w Niemczech, posiada 6 płyt. Nagrano na nich wszystkie części serii oraz liczne dodatki, w tym oczekiwaną, czarno-białą wersję – „Black and Chrome” [„Czarne i Chromowane” przyp.red.]. Na płytach znajdziemy również film dokumentalny The Madness of Max oraz bonusy do Wojownika szos i Mad Maxa pod kopułą gromu. Wersja „Black and Chrome” opisana została jako:

Fury Road “Black and Chrome” Edition – surrealistyczna, czarno-biała wersja Mad Max: Na drodze gniewu w reżyserii genialnego George'a Millera (około 120 minut)

Nie wiadomo, czy alternatywny Mad Max będzie sprzedawany jako odrębny film. Długość trwania wskazuje, że fabularnie nie będzie różnił się od kinowego pierwowzoru.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox 2016-07-06

Już wcześniej mówiło się o wypuszczeniu takiej czarno-białej wersji do kin. Też na pewno sprawdzę w takim formacie, tym bardziej, że zabiegał o to sam George Miller. http://screenrant.com/max-max-fury-road-black-white-version-george-miller/

Movieman 2016-07-05

Jesli bede mial okazje to na pewno sprawdze. Intrygujaca sprawa.

Animek84 Movieman 2016-07-06

@Movieman Skoro nic nie dodają w scenach itp, to nie wystarczyłoby zmniejszyć sobie kolory na tv i wtedy też ma się czarno-białą wersje?

Proszę czekać…