Tricia Helfer na planie serialu Lucyfer

fot. materiały promocyjne

W Vancouver trwają zdjęcia do nowych odcinków serialu Lucyfer stacji FOX. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć gwiazdę serialu Battlestar Galactica, Tricię Helfer.

Jej postać nosi imię Charlotte. 42-letnia aktorka zagra diabelnie seksowną mamę tytułowego bohatera. Wspomniane wyżej zdjęcia możecie zobaczyć w poniższej galerii. Jak Wam się podobają?

Tricia Helfer dołączyła do obsady serialu niedawno. Jej poczynania w roli matki Lucyfera i jego brata Amenadiela będziemy mieli okazję obejrzeć w drugiej serii produkcji stacji FOX. Na Twitterze umieszczony został także krótki filmik wideo, na którym możemy zobaczyć prace na planie Lucyfera. Sprawdźcie sami.


Lucifer Morningstar porzuca piekło i postanawia rozpocząć nowe życie w Los Angeles, gdzie prowadzi luksusowy piano bar. Poznaje tam detektyw Chloe Decker, której nieoficjalnie pomaga rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. Wykorzystuje przy tym swoją nieśmiertelność oraz inne nadprzyrodzone talenty. Fascynacja Lucyfera piękną policjantką niepokoi jego przyjaciółkę Maze, demona w ciele młodej kobiety, która przybyła na Ziemię razem z Królem Ciemności.

Źrodło: ComicBookMovie


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)