Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Noc Hobbita [zakończony] 3

ENEMEF: Noc Hobbita na specjalne życzenie wiernych fanów tej kultowej sagi ponownie przeniesie widzów do niesamowitego Śródziemia! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać podwójne zaproszenie na te wyjątkowe wydarzenie.

Wakacje to idealny czas, aby udać się we wspaniałą podróż do magicznego świata, w którym zachwycają barwne krajobrazy i niezwykłe postacie, a fenomenalne historie zapierają dech. Maraton Hobbita jest wyjątkową okazją, aby obejrzeć na wielkim ekranie bestsellerową trylogię J.R.R. Tolkiena i na nowo dać się ponieść wielkiej przygodzie!

W repertuarze:

ENEMEF: NOC HOBBITA odbędzie się 22 lipca (piątek) jednocześnie w 16 Multikinach w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 6:30 rano

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenie na nocny maraton filmowy ENEMEF: Noc Hobbita 22 lipca 2016 roku godz. 22:00 w Multikinie Katowice, Kraków, Warszawa Ursynów.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Oceń chociaż pięć filmów w naszym portalu w trakcie trwania konkursu i w zgłoszeniu podaj ich tytuły. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuły ocenionych filmów,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Katowice, Kraków, Warszawa Ursynów)
- w tytule maila proszę wpisać: Noc Hobbita

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 20.07.2016 do końca dnia. Osoby, które prześlą odpowiedzi jako pierwsze oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 21.07.2016 do godz. 15.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

MegaTM 2016-07-19

nie widziałem jeszcze wszystkich części, także w piątek będzie ku temu okazja zapewne ;)

Bluejohn_26 MegaTM 2016-07-19

@MegaTM Nie polecam seansu całości, jeden po drugim. Już pierwsza część miała sporo nudnych dłużyzn, a dalej wcale nie jest lepiej. Trójka jest pod tym względem chyba najgorsza ze wszystkich. Więc o ile nie planujesz wypadu do kina na dłuższą drzemkę, to radzę omijać szerokim łukiem.

Redox Bluejohn_26 2016-07-19

@Bluejohn_26 Racja. Nie wiem czy dotrwałbym do końca drugiej części.

MegaTM Bluejohn_26 2016-07-20

@Bluejohn_26 znam minusy hobbita, widzialem jedynke w 2 wersjach i połowę drugiej części… spokojnie w 2 filmach by zmieścili całość… brać poduszkę? ;)

Bluejohn_26 MegaTM 2016-07-20

@MegaTM Raczej tak. Trójka, to w moim przekonaniu, niepotrzebne przeciąganie całości. Sceny są nadmiernie rozwleczone i nudne. Nawet wielka bitwa nie ratuje całości.

Proszę czekać…