Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Warcraft: Początek doczeka się kontynuacji? 0

Czy Warcraft: Początek doczeka się kontynuacji? Jest to jedno z najważniejszych pytań fanów filmu, który powstał w oparciu o kultową grę komputerową. Nie jest tajemnicą, że obraz zaliczył kasową porażkę w Stanach Zjednoczonych. Inaczej jednak wygląda sprawa z resztą świata, gdzie ekranizacja sprzedała się naprawdę dobrze.

fot. materiały prasowe

A wszystko dzięki chińskiemu rynkowi, gdzie widowisko fantasy sprzedało się fenomenalnie. Pobite zostały między innymi Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy oraz Księga dżungli. Film zarobił w samych Chinach ponad 220 mln dolarów, co czyni go trzecim najbardziej dochodowym filmem w historii chińskiego box office’u.

Nie powinno, więc nikogo dziwić, że to na oficjalnym chińskim koncie produkcji Warcraft: Początek pojawiła się następująca wiadomość.

Podróż Warcrafta po kinach dobiegła końca. Ale jest to dopiero początek czegoś większego. To nie koniec, a początek. Nie mówimy wam do widzenia, ponieważ jeszcze się spotkamy.

Takie słowa mogą oznaczać tylko jedno – kontynuację. Zakończenie filmu również jasno to sugerowało. Fani widowiska Warcraft: Początek muszą teraz uzbroić się w cierpliwość i czekać na decyzje studia dotyczące stworzenia sequela. A Wy – jesteście po stronie tych, którzy chcą zobaczyć dalsze losy ludzi i orków? Czy może uważacie film Duncana Jonesa za porażkę?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…