na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Kinowa wersja Magdy M. 0

Twórcy serialu Magda M. planują produkcję kinowej wersji serialu.

Ostatni odcinek popularnego serialu Magda M. stacja TVN wyemituje już 5 czerwca. Twórcy jednak nie zamierzają na tym poprzestać i na jesień br. lub ostatecznie na wiosnę przyszłego roku, chcą rozpocząć zdjęcia do wersji pełnometrażowej. Producenci jednocześnie podkreślają fakt, że są to na razie gorące plany.

Kadr z serialu Magda M. 2005Kadr z serialu Magda M. 2005

Odtwórcy głównych ról w serialu z wielką chęcią wzięliby udział w tym przedsięwzięciu. Joanna Brodzik w książce Świat Magdy M. (w niej po raz pierwszy dowiadujemy się o możliwości nakręcenia kinowej wersji serialu) zapewnia, że jeżeli taki projekt powstanie, to będzie namawiała do udziału w nim wszystkich, bez których przy produkcji obejść się nie można.

W każdy wtorkowy wieczór Magdę M. ogląda ok. 4 mln widzów. Sukces także odniosła książka Świat Magdy M., która obecnie w księgarniach dostępna jest już jako wydanie drugie.

Warto również wspomnieć, iż serial zdobył w tym roku trzy Telekamery, a ostatnio doceniła go także Fundacja Równości, która przyznała Magdzie M. nagrodę za kreację postaci geja, który nie jest czarnym charakterem. Uroczystość wręczenia nagród była połączona z Koncertem Galowym Dni Równości i odbyła się w klubie Skarpa. W imieniu serialu nagrodę odebrali Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski, odtwarzający rolę homoseksualisty w serialu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

no ale w zarcie miala byc animowana ;)

leprechan

a u nas to wystapilo jako zart prima aprilisowy :D

Trikster

hah… no cóż:D

Ronaldinho

Zacytuje Pułkownika Kurtza: "The horror. The horror"

Proszę czekać…