Pokolenie 90210! 0

Kultowy serial Beverly Hills 90210 powróci tego lata. Czy ktoś go jeszcze nie zna?

Latem Czwórka przypomni kultowy serial dla młodzieży, do którego z pewnością chętnie powrócą też Ci, którzy jako nastolatkowie oglądali go przed laty. Beverly Hills 90210, bo o nim mowa, ukazywać się będzie na antenie TV4 od poniedziałku do czwartku o godzinie 15.50 począwszy od 11 czerwca. Sezon I powstał w latach 1990–91r. i liczy 21 odcinków. Ostatni 293 odcinek nakręcono 24 stycznia 2000 roku. Razem było 10 sezonów.

Gwiazdy serialu Beverly Hills 90210Gwiazdy serialu Beverly Hills 90210

Serial opowiadający losy bogatych dzieci, którzy uczęszczają do szkoły w Beverly Hills. Stają się przyjaciółmi i wrogami, zakochują się i rzucają, jak każdy miewają swoje kryzysy i wpadają w różne uzależnienia… (opis z fdb.pl).

Wielokrotnie później naśladowany, ale nigdy nie dościgniony serial Aarona Spellinga, rozsławił występujących w nim aktorów na całym świecie. Emitowano go w ponad 100 krajach, gdzie zyskał 200 milionów fanów. Aktorom wprawdzie nie udało się zrobić zawrotnej kariery na dużym ekranie, ale czy ktoś choć raz nie słyszał nazwisk: Jennie Garth, Tori Spelling, Shannen Doherty, Luke Perry czy Jason Priestley.

Liczne fankluby aktorów i serialu. Fanatyczne fanki, które uwielbieniem obdarzały głównych bohaterów. Wszystko to sprawia, że lata 90 stały pod znakiem przyjaciół z 90210.

Serial ten stał się przełomową produkcją wytwórni Fox, stawiając ją na czele producentów programów dla nastolatków, co na początku lat 90. było rewolucyjnym posunięciem. Każde pokolenie ma swój serial i tak jak, nasi rodzice wspominają Klosa i Czterech Pancernych, to pokolenie urodzone w latach 70 nie mogło przejść obojętnie wokół tej produkcji. Czy losy bohaterów nadal będą wciągały w swoje sidła będzie można sprawdzić już 11 czerwca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

srebrny

Ile ja sie tego naoglądałem hehe

NeverGiveUp

Super, będę oglądał. Shannen Doherty <3

Trophy

Oczywiście na wakacje muszą być powtórki wszystkiego. :(

Proszę czekać…