Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Czy Javier Bardem zostanie Frankensteinem? 2

Obecnie bardzo modne jest posiadanie własnego uniwersum. Zaczął Marvel ze swoim MCU, Potem DC postanowiło stworzyć własne, a na dokładkę, dojdzie nam do tego zamieszania Uniwersum Potworów Universala.

Wiadomo już, że w kolejnych filmach tegoż świata pojawią się gwiazdy takie jak Tom Cruise, Johnny Depp czy Russell Crowe. Universal jednak nie próżnuje i poszukuje kolejnych gwiazd do swojego uniwersum.

Najnowsze źródła donoszą iż oficjele studia mają na oku Javiera Bardema, aktora znanego między innymi z takich filmów jak Vicky Cristina Barcelona, To nie jest kraj dla starych ludzi, Biutiful czy też Skyfall.

Bardem miałby zagrać samego Frankensteina. Problem polega na tym, iż nie wiadomo w jakim filmie miałby się pojawić. Obecnie kończą się zdjęcia do Mumii, więc mało prawdopodobne by udało się go tam zmieścić, przed zakończeniem zdjęć. Chodzą pogłoski że pierwszy solowy film z Bardemem w tym universum to byłaby "Narzeczona Frankensteina", ale są bardzo duże szanse że zobaczymy go wcześniej w innym filmie tego universum.

Źródło: Variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Elizabeth_Linton 2016-07-11

Pasowałby.

Bluejohn_26 Elizabeth_Linton 2016-07-12

@Elizabeth_Linton Moim zdaniem bardziej pasowałby do roli potwora Frankensteina. Z pewnością byłaby szansa na ciekawszą wariację tej postaci od stworzonej przez Roberta De Niro w filmie z lat 90.

Bluejohn_26 Elizabeth_Linton 2016-07-12

@Elizabeth_Linton W treści newsa jest napisane, że "…miałby zagrać samego Frankensteina…", a ten jak wiadomo był doktorem i "twórcą" monstrum, a ty skomentowałaś całość tylko stwierdzeniem "Pasowałby." ;)

KubiQ Bluejohn_26 2016-07-12

@Bluejohn_26 szczerze, żeby oddać honor obu stronom, trudno powiedzieć czy chodzi o samego potwora czy o jego twórcę. Podejrzewam że o samego potwora, jeśli jego pierwszym filmem miałaby być faktycznie narzeczona Frankensteina, ale kto wie co oni tam wymyślą…

Elizabeth_Linton Bluejohn_26 2016-07-12

@Bluejohn_26 Bardem zbyt przystojny nie jest więc to oczywiste, że by pasował. Resztę wytłumaczył ci autor newsa.

Proszę czekać…