Czy Javier Bardem zostanie Frankensteinem?

Obecnie bardzo modne jest posiadanie własnego uniwersum. Zaczął Marvel ze swoim MCU, Potem DC postanowiło stworzyć własne, a na dokładkę, dojdzie nam do tego zamieszania Uniwersum Potworów Universala.

Wiadomo już, że w kolejnych filmach tegoż świata pojawią się gwiazdy takie jak Tom Cruise, Johnny Depp czy Russell Crowe. Universal jednak nie próżnuje i poszukuje kolejnych gwiazd do swojego uniwersum.

Najnowsze źródła donoszą iż oficjele studia mają na oku Javiera Bardema, aktora znanego między innymi z takich filmów jak Vicky Cristina Barcelona, To nie jest kraj dla starych ludzi, Biutiful czy też Skyfall.

Bardem miałby zagrać samego Frankensteina. Problem polega na tym, iż nie wiadomo w jakim filmie miałby się pojawić. Obecnie kończą się zdjęcia do Mumii, więc mało prawdopodobne by udało się go tam zmieścić, przed zakończeniem zdjęć. Chodzą pogłoski że pierwszy solowy film z Bardemem w tym universum to byłaby "Narzeczona Frankensteina", ale są bardzo duże szanse że zobaczymy go wcześniej w innym filmie tego universum.

Źródło: Variety.com


Jakub Kucharski
Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.