na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Powstanie ekranizacja gry The Sims 0

Scenarzystą ekranizacji popularnej gry jest Brian Lynch.

Od premiery pierwszej edycji gry The Sims minęło ponad 7 lat i do tej pory zakupiło ją ponad 85 milionów użytkowników. Obecnie zakupić można jej drugą edycje. Dochody ze sprzedaży gry wynoszą ponad 1,6 miliarda dolarów. The Sims należy do gatunku strategiczno-symulacyjnych, a zasady najogólniej mówiąc, to sterowanie życiem bohaterów, których sami kreujemy. Gra jest dostępna nie tylko na PC, ale zagrać w nią można także na różnego typu konsolach, a ostatnio można zakupić wersję na telefon komórkowy.

Screenshot z gry The SimsScreenshot z gry The Sims

Nic więc dziwnego, że producenci zainteresowali się ekranizacją gry uznawanej za jedną z najpopularniejszych.

Szczegółów projektu twórcy jednak zdradzać nie chcą i nie wiadomo, kto ów projekt będzie realizował. Jedynym pewniakiem okazuje się scenarzysta, którym ma być Brian Lynch, jeden z pobocznych scenarzystów Strasznego filmu 3.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

NeverGiveUp

Mam ją na PC, chciałem sobie też zakupić na swojego PSP , ale konwersja tej gry na PSP różni się bo jest bardziej "przygodowa" :/ Wole poczekać i kupić sobie Tomb Raidera: Anniversary :]

leprechan

ja chce ekranizacji sapera kochanego@!

a jak dla mnie po co nam The Sims jak mam juz takie seriale, ktore dokladnie je przypominaja ;) Klan, M jak Milosc ;) plus wszystie opery wenezuelskie ;)

Dokładnie :D, Uważam tak samo :D

Ronaldinho

To chyba jakiś rodzaj żartu, no bo jak to można zekranizować? Będzie ulica, kilka domków, jakaś grupa ludzi, będą pracować, zaspokajać głód rozrywki itp……. Jeszcze pewnie wyskoczą z budżetem 100 mln$, a tymczasem miliony głodują na świecie….

Trikster Ronaldinho

no właśnie… może to żart tylko Prima Aprilis już był :D
a może to będzie animacja, nie wiem. Nie mogę sobie tego wyobrazić :/

to ja propnonuje ekranizacje gry w weza ;) byla kiedys taka fajna na Noki 3310 ;) role weza powinna zagrac Paris Hilton ;)

Proszę czekać…